Lista ocen Ford Escort VI (147)

~Wojtas
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Ogólnie to bardzo dobre autko, może z wyglądu trochę kanciaste, ale bardzo przyjemnie się nim jeździ.
2,9
~mati4
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Moje pierwsze auto - wiadomo, takie musi byc. Kupilem je za bardzo male pieniadze - auto bylo bardzo zaniedbane i bardzo zuzyte. Licznik pewnie obrocil sie juz pare razy, elektryka nie dziala, ciezko palil i duzo wciagal. Krotko mowiac: porazka, ale kupil bym jeszcze raz. Auto nauczylo mnie pokory, a przez liczne usterki i brak pieniedzy, wyedukowale mnie pod wzgeledm podstawowych zagadnien motoryzacyjnych i czynnosci serwisowych :D
~francuz
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
oprócz sypiącego sie wachacza wszystko jak najbardziej w porządku (Układ jezdny)
4,1
~sky
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
jak się trafi dobry egzemplarz to autko super i stosunkowo tanie
~Jozek
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
do cofania uzywam bocznych lusterek elekyrycznie ustawianych (Widoczność)
~Josh
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Spalanie zawsze wychodzi 11,7l/100. Jeżdżę bardzo dynamicznie na różnych trasach i muszę przyznać, że silnik ma moc. Mam zainstalowaną instalację I generacji i spalanie może takie być, nie mam zamiaru zubażać mieszanki, żeby nie zajechać silnika. Oszczędność jest, a różnicy w jeździe nie ma. (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
3,1
~Blantbest
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
jak dla mnie to elegancko pracuje nie mam z silnikiem zadnych problemów. przyspiesza nawet dobrze. (Silnik)
~cebulba@interia.pl
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
wymiana łóżysk tylnych kół - 140 000 km / wcześniej nie wiem / (Układ jezdny)
3,6
~jarkoff
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
witam wszystkich escortowiczow!jezdze 1.6 16v od roku i jak narazie nienarzekam.silnik dobrze chodzi bo yamacha go konstruowala.niema problemu z odpaleniem itd. (Silnik)
Dziennik kosztów dla Ford Escort VI
6,1
10,7
10,7
~ROBSON Z WROCKA
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
tylko ten wsteczny....świruje.....ale za drugim razem wchodzi jak w masło (Skrzynia biegów)