Lista ocen Ford Escort VI (147)

~Sławek
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Mogę powiedzieć ze nie najgorzej. Ale na gazie troszkę przymulał. (Silnik)
2,6
~cissco83
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
kupilem forda z braku laku i to byl blad (na szczescie juz go sprzedlem)przedtem jezdzilem nisanem sunny 87 rok 1,7 diesel (to jest woz) wracajac do escorta po pierwsze zamki-moich drzwi nie otworze kluczykiem bo zamek jest wyrobiony mozna je jeszcze zamknac to samo z bagaznikiem trzeba dzwignia a i to nie zawsze dziala a skoro jestesmy przy drzwiach to klamki-ostatnie badziewie plastikowe z ktorym trzeba uwazac aby nie wyrwac(kiedy...
~Kamil
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Fajny samochodzik.w moim przypadku przysłowie o "g... wartym fordzie" się nie sprawdziło :) jestem zadowolony z niego. Pomimo sporego przebiegu (prawie 300 tyś) jest w bardzo dobrym stanie.
~JohnyBlaze
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
W moim przypadku silnik w Escorcie to byl jego największy plus.Kupiłem go z przebiegiem 150tys. i przejechalem bezproblemowo 40tys. Ogólnie chodził bardzo dynamicznie.Wiadomo poszaleć się nie da,ale do codziennej jazdy w sam raz. (Silnik)
~maciobyk1984@interia.pl
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Silnik ładnie pracuje, Znikome zużycie oleju. dwie dolewki po 0.3 l w ciągu 1,5 roku. Mogło by być mniejsze zużycie paliwa, ale to i tak dobrze jak na ten silnik :)) (Silnik)
~maciobyk
~Piotrek16V
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Auto z dobrych rak godne polecenia, sluzy wiernie, ma bardzo trwaly silnik (1.6 16V), ale nalezy pilnowac terminow wymiany paska rozrzadu; wyglad przyciaga oko, stylizacja nadwozia dosc wolno sie starzeje, samochod w wersji Saphir nawet dzis nie powstydzi sie poziomu wyposazenia:)
3,6
~Rumcajs
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
Kupowałem te auto za grosze bez przekonania, a teraz żałuje że je sprzedałem bo ciężko nawet nowsze auto kupić tak zadbane i tak mało awaryjne
~Łyyysy
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Jedynie silnik zasługuje na wyrazy uznania, reszta wychodzi marnie!:(
Dziennik kosztów dla Ford Escort VI
6,1
10,7
10,7
~marcin
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Ogólnie jestem zadowolony, jak na 1994r spisuje się bardzo dobrze, jednak nie należy on do samochodów wygodnych, z przodu zawsze coś wali i stuka, jest dosyć głośno(ale bez przesady).