Lista ocen Ford Escort VI (147)

3,4
~tymon
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
posiadam kombi i troszkę plastyki piszczą i mocowanie tylnej podłogi maskujące koło fatalne
~jordan47
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
Nigdy bym go nie sprzedał jakby nie to ze rodzina sie powiększyła i jest ciasno ale zosyaje przy marce.Następny będzie GALAXY :-)
3,5
~barkley1
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
radzi sobie dobrze z gazem. silnik to duży plus escorta (Silnik)
~amadi
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
wszystko ok 80km/h na 5 na autostradzie 4 osoby na pokładzie i spok wyprzedza bardzo elastyczny (Silnik)
~Aice
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Witam. Uzytkowalem ten samochod, pare miesiecy, ale naprawde jest to swietny wóz. Mialem wersje GHIA, naprawde bardzo dobre wyposazenie jak na 93\'. Dobre wyciszenie samochodu, przy wiekszych predkosciach, 150-160km/h. W srodku bardzo sympatycznie i wygodnie, elektryczny, szyberdach, lusterka, szyby. Spalanie naprawde w miare oszczedne, wyglad z zewnatrz rowniez. No i najwazniejsze zrobilem nim troche Km-ów, i nigdy rzadnej usterki, nigdy mnie...
3,2
~prez8s
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Cichy ale za slaby jak dla mnie, mimo ze 16V na wielowtrysku. Tej mocy poprostu nie czuc. (Silnik)
~Gucio-Rybnik
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
dowiedziałem się ze escorty z 92 do 94 sa niezawodne i bardzo mało awaryjne. więc POLECAM
~NitroGT
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Silnik idealny, nie do zdarcia. To auto ma 240000km przebiegu, ale nie wiem czy nie jest to przypadkiem 140000km!!! Przypominam - ten model ma model w zakresie do 99999km, więc zgaduje, że w 17 lat zrobiono 240tys, ale silnik na prawdę chodzi jak nówka! (Silnik)
~Mateusz
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Jak najbardziej polecam to auto osobą które szukają nie drogiego samochodu z bogatszym wyposażeniem niż inne auta za te pieniądze. Auto jest u mnie od pięciu lat i jeśli chodzi o silnik zetec 1.6 16 V to wymieniam tylko olej i inne płyny. Nic mi więcej nie trzeba. Silnik Dosyć dynamiczny.Do zawieszenia także nie mam zastrzeżeń.Jedyne co to blacha, ale jeśli auto jest dobrze zakonserwowane to nie ma się o co martwić. JAk dla mnie bardzo fajnie...
Dziennik kosztów dla Ford Escort VI
6,1
10,7
10,7
~bajeczek
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
standard, dobry do miasta i na trasie, ale z wyczuciem