Lista ocen Ford Escort VI (147)

3,7
~maciasss1
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Szczerze odiedziczyłem to autko po starych, kupili go jak miał 4 lata teraz już prawie 13 i narzekać na niego nie mogę (wyprodukowany w Niemczech)....jeszcze nigdy mnie nie zawiódł (ani rodziców) od 3 lat jeździ na gazie i narazie jest OK. Jedynie można się przyczepić do wykończenia wnętrza. Zawsze coś trzeszczy, półkę tylnią cały czas słychać. Ale wszystko inne na + (Silnik)
2,9
~oktav78@o2.pl
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
wygląd spox ale reszta oprócz silnika i skrzyni do bani
~Kst
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Ruszając na benzynie z zimnym silnikiem wyraźnie czuć bardzo nierówną pracę. Po przejechaniu 2 km i rozgrzaniu silnika - jest ok. (Silnik)
~myrys
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Bezproblemowo. Można wysoko kręcić przy 6,5 tyś odcina zapłon. (Silnik)
~jastrzab@op.pl
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
w tej cenie naprawde warty polecenia jedyny minus to korozja ale jak to w każym fordzie
~alan
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Jedyny problem z silnikiem to niesprawny termostat, który dość często psuje się w tym modelu. (Silnik)
~jozek
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
jak na 11 letnie auto sprawuje sie bardzo dobrze jest to kombi ghia z pelnym wyposazeniem i wszystko dziala bez zarzutu
~goldragon@bromberg.pl ZAMIENIĘ NA MNIEJSZY!!
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
Samochód sprawia się bardzo dobrze jednak jak na mnie jest troszkę za duży!! Dlatego chętnie bym się z kims zamienił na mniejszy!!
3,8
~starszy
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
zrobiłem na nim 175 tyś km nie miałem problemów z silnikiem ani razu jeżdze codziennie do pracy i w dalsze wypady (Silnik)
~karool 20l
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
jak na taka cene 4500 za auto z gazem na alumach, wspomaganiem centralnym zamkiem i szyberdachem heh to jest super male modifikacje i sie dziewczyna sie podoba heh chyba ze ja wkoncu mam 20 lat hehehe