Lista ocen Ford Escort VI (147)

~pietrek
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Fajne autko za jeszcze fajniejszą kase :) Daje dużo zadowolenia z jazdy. Polecam
~Rastan
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Mam ten samochód 9 lat, w sumie ma 20 lat. Dwa razy pisałem już tu, na przestrzeni lat. Powoli jego działanie zbliża się ku końcowi więc czas na podsumowanie, biorąc pod uwagę, że mam już nowy samochód. Ogólna ocena jest pozytywna: dobra, a może nawet dobra z plusem. Escort VI 1.6 v16 to świetne auto, no, ale po kolei.
3,7
~ggrzech@gmail.com
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Ogólnie samochód sprawuje się dobrze. nie mam większych problemów ani zastrzeżeń.
4,1
~stefi
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Bardzo udany model. Pewnie się prowadzi, żadnych problemów z silnikiem. Przez prawie 10 lat użytkowania i ponad 150 000 km przejechanych tym autem nie miałem przypadku żeby mi \"stanął w polu\". Drobiazgi wychodzą jak w każdym aucie, ale poza naprawami związanymi z normalną eksploatacją (klocki, płyny itp) można powiedzieć że samochód jest bezawaryjny.
~Tomasz P.
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Brado dobry samochód rodzinny za małą kwotę pieniędzy. Polecam
3,6
~driver 23
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
niestety wieczne problemy z gazem (zbyt duzy kolektor) powoduje czeste "wybuchy" oraz silnik gasnie przy lewo-skrecie. Na benzynie nie ma zadnych problemow :)) Auto ma sile jak na 1.6 16v to jezdzi calkiem zwawo :) (Silnik)
~Akardo
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Mógłby się trochę szybciej nagrzewać, ale jest ok. Sprawdzałem w innych samochodach i jest podobnie. (Wentylacja i ogrzewanie)
~Rastan
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Jest to moje pierwsze auto więc trudno mi obiektywnie ocenić ten samochód. Szczególnie jeśli miałbym go porównywać do innych marek. Jednak jestem z niego bardzo zadowolony. Nic się w nim nie sypie - niegdy nie miałem przypadku, żeby stanął na środku drogi i odmówił posłuszeństwa. A rozmawiam z ludźmi i słyszałem już takie historie, z "niby" znacznie lepszymi samochodami. Mało pali - oczywiście jak na taki silnik (1.6). W zimie troszkę więcej,...
2,9
~Ksiaże
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
eskorta mam od 3 lat silnik : czeste awarie osprzetu silnika-czujnik temperatury cieczy, termostat, wycieki z pompy wspomagania, silniczek krokowy, ogolnie same kłopoty Elastycznośc na dobrym poziomie, kultura pracy silnika przecietna nie ma porównania z japończykami) (Silnik)
3,3
~czarnowąs
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
silnik super zero brania oleju bardzo dynamiczny (Silnik)