Lista ocen Ford Escort VII Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW 1995-2000 (410)

~lukof@vp.pl
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Jestem mile zaskoczony bezawaryjnością jak i przyjemnością jaką mi daje jazda Fordem. Poprzednio jeździłem Astrą oraz Golfem 3 i Ford z tej trójki w mojej ocenie wypada najlepiej.
3,6
~Darek
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Mam już dosyć fordów z tamtych lat, rdza rdza Szkoda tylko bo to fajne autko...
~PIOTR
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Idealne auto dla młodych osób sylwetka jest jeszcze modna. Mała rodzina napewno będzie zadowolona.
~michał- Białystok
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
za calokształ daje 5 bo podoba mi sie bardo te auto, małe ustarki go trapia ale nie jest zle, dynamiczny silnik, jest czym przycisnac, dosc ekonomiczny
3,2
~Rafał...
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Nigdy nie kupujcie Escortów to nie jest samochód. Czesci drogie, czesto mi sie psół chociaż go oszczędzałem. Teraz sobie jezdze fiatem brawo i o niebo lepiej.
~harmon1@poczta.onet.pl
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Generalnie jestem zadowolony. Ma swoje wady ale i ma sporo zalet. Jeżeli będzie się dbać o autko, użytkownik będzie zadowolony.
~vin20
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Z tego samochodu jestem zadowolony jak nigdy z innego a jeździłem nie jednym
~Jacek
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Jak na samochód (nie z tej epoki i za niską cenę) bardzo dobrze!!!
~zlapmnie@plusnet.pl
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Jak sobie zadbasz tak masz. Codzienna eksploatacja jest bardzo komfortowa - wsiadasz i jedziesz. Niestety trzeba się przyzwyczaić to faktu, że pewne elementy, które w innych samochodach są dożywotnio tutaj zyskują miano materiałów eksploatacyjnych, np. maglownica (przekładnia kierownicza), przełącznik zespolony (światła i wycieraczki), metalowo-gumowe elementy zawieszenia. Jednak jak to się zrobi i zabezpieczy podwozie przed rdzą, to służy...
~bombadill@vp.pl
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
W porównaniu z astrą classic oraz z polo classic, gdybym miał jeszcze raz wybierać bez wahania, ponownie wybrałbym escorta, bez urazy dla fanów fałweja i opla:)
Ford Escort VII Hatchback