Lista ocen Ford Escort VII Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW 1995-2000 (410)

3,4
~rogalm
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Byłem drugim użytkownikiem auta od 5 do 9 roku eksploatacji, w tym czasie przejechałem 60 tys. km - od początku na gazie. Auto prowadzi się świetnie, jest duże i wygodne. Niestety bardzo wysokie koszty napraw i duża awaryjność nie pozwalają wystawić lepszej oceny jak 3.
~Tomasz
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Super auto dla rodziny. mam też VW golfa 96 jednak nie moge go nawet porównywać gdyż ocene awaryjności to mogłbym długa wymieniac tego Golfa. Są fanatycy którze uwazaja ze VW sa swietnymi samochodami ja tak nie uwazam. Samochód jak samochó dobry dopóki si e nie popsuje. Mnie FORD NIGDY NIE ZAWIÓDŁ dlateo POLECAM
4,1
~Piotr Z.
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Jest dobrze. Kilka drobiazgów, poza tym jeden problem z zawieszeniem. Silnik i skrzynia cudo. Ma 7 lat także wiewióra jeszcze nie wcina zieleni.
~jacek z krakowa
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Niska cena auta o poj, 1600 z klimą. Niezły silnik i skrzynia oraz zawieszenie. Niestety dziwnie szybko zużywają się niektóre części np. tłumnik, tarcze. Boję się że pęknie mi pasek rozrządu mimo że ma wytzrymać 90 000. Denerwujące skrzypienie zawieszenia z przodu. Niezły kop ale spore spalanie, skandaliczne ceny w ASO np. tłumnik 850, klocki 350 - paranoja, ale mozna to obejść. Generalnie za 25 000 można kupić niezłe i młode auto z klimą i...
3,6
~Krynio
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
po pierwsze ceny są jego plusem. jadąc masz poczucie, że Cię dowiezie gdzie planujesz a jeżeli masz jeszcze pełne wyposażenie łącznie z podgrzewanymi lusterkami, szybą tylnią i przednią, elek. regul. fotela abs´em, wsp. kier i klimą... czego więcej oczekiwać za te pieniądze. Zadbany z niskim przebiegiem i wyposażeniem może służyć długo.
~Sylwek
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
sylwetka podoba mi sie. swojego essiego mam w koloze zielonym nie obnizalem go ale fjanie by wygladal jakby go tak z 3 cm opuscic i biale alu wstawic.
3,7
~mzdabrowski@poczta.onet.pl
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Podobno miałem szczęście, bo Escorty o takiej niezawodności pochodzą z ostatnich dwóch lat produkcji 1999 i 2000 roku, kiedy w fabrykach Forda wprowadzono te same standardy kontroli jakości, jakie zastosowano w przypadku Focusa. Być może. Nie zmienia to jednak faktu, że wrażenia z użytkowania Escorta są dla mnie na tyle dobre, że nie będę eksperymentował- przynajmnie w tej klasie cenowej - z inną marką. Aktualnie noszę się z zamiarem kupna...
4,1
~Tomasz K.
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Gdyby nie za głośny, trochę rdzewiejący, za dużo spalający, trochę za słaby (90 KM - nowsze auto już mają więcej z tej samej pojemności) i stary - wygląd już trochę odbiega od nowych kanonów samochodowego piękna - to byłoby super.
~pablock
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Jeśli miałbym kupić teraz samochód kupiłbym ten sam tylko szkoda ze go już nie produkują.
2,4
~Darek D.
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Gdybym miał sobie kupić auto (prywatnie - to jest służbowe) to nigdy nie kupiłbym forda.
Ford Escort VII Hatchback