Lista ocen Ford Escort VII Kombi (150) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 108 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~p-wasiak@wp.pl
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
żadnych problemów, odpowiednie przełożenia, przy wyprzedzaniu na 3 biegu do 120km/h ok 6000 obr/min i zmiana na 4.
~Blaise
Kombi 1.8 D 60KM 44kW
Fordowa skrzynia ma swoje wady, przyzwyczaiłem się do niej. Wrzuca się biegi w dosłownym tego słowa znaczeniu.
~Pysio-Tysio
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Czasem ciężko wskakuje jedynka. Przyczyna tego jest wiek i przebieg eksplatacji auta. Ps. Ciężki jest pedał sprzęgła.
~Piotr_FORD_DEATH
Kombi 1.4 i 75KM 55kW
w skrzyni biegów nie mam zastrzeżeń - jedyny minus o szybko przecierajacy sie meszek i psujaca sie gałka zmiany biegow
~5 lat nim jeździłem
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Hmmm ciężko się wypowiedzieć:) według mnie skrzynia jest dobra:) ale żona z córką narzekały, że ciężko chodzi:)
~michaltetek@wp.pl
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
tak samo nic złego jak i czegoś specjalnego nie mogę o skrzyni biegów powiedzieć. Zero problemów, zachwytów też nie ;-)
~Ardryjan
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
Bez większych zastrzeżeń. Pod koniec eksploatacji pojawiły sie problemy ze wstecznym - nie zawsze chciał wchodzić.
~ja18z@interia.pl
Kombi 1.8 TD 70KM 51kW
nigdy nie bylo prpblemu poza tym ze byl do wymiany plastik na kturym trzymal sie drazek , wyrobil sie po prostu
~STnoir
Kombi 1.4 i 75KM 55kW
Od jeden do 5 wszystko super. Problem jest przy wstecznym. Lubi nie wskoczyc lub wyskoczyc, nie za czesto na szczescie-kaprysny:D
~andy2307@poczta.onet.pl
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
trzeba sie troche namachać przy wrzucaniu biegów skrzynia nie jest precyzyjna a przy wrzucaniu biegów wsteczny nie zawsze wejdzie
Ford Escort VII Kombi