Lista ocen Ford Escort VII Kombi (129) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 129 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~m_byrdy@o2.pl
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Pompa paliwowa (która była regenerowana!) działa niesprawnie, gdy silnik jest zimny. Trochę to obniża ekonomiczność jazdy.
~zirox@o2.pl
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Niestety tutaj tez pojawią sie słowa krytyki. Samochód co chwile ma problemy ze sprzęgłem niewiadomo dlaczego.
~Rafał
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
zawiódł mnie dwa razy: 1. skrzynka bezpieczników na wakacjach - brak możliwości jechania 2. zaczep sprzęgła - taniocha
~M&M
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Blacha w fordzie to masakra! Podwozie w 15 letnim aucie rozpada się na drobne drzazgi :/
~Blaise
Kombi 1.8 D 60KM 44kW
Nie ma większych usterek, nie ma się tu co zepsuć, podstawowe elementy silnika są na wieki.
~logruss2
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
poważnych usterek brak. tylko wszechobecna korozja nadwozia i podwozia daje się bardzo mocno we znaki.
~Pysio-Tysio
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Jedynym poważną usterką było skomplikowany układ ssania silnika w czasie odpalania na mrozie..
~jasko
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
pompa paliwa lucas-padlina,turbo-czekalem tylko kiedy padnie(i padlo),czujnik we wtryskiwaczu padl,PADLINA
~jasiu
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
to autko uratowalo mi zycie w wypadku....jak prawdziwy przyjaciel:) poza naprawa,nic powaznego
~paweł
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
Narazie nie było sytuacji aby nie odpalił, a jak były problemy to dotoczył sie do warsztatu.
Ford Escort VII Kombi