Lista ocen Ford Escort VII Kombi (129) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 129 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~sajmonsen@epost.no
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
W ciagu niecalych dwocha lat wymienialem: turbosprezarke, skrzynie biegow, korektor wyprzedzenia wtrysku zimnego silnika, no i tuleje wahaczy i laczn. stabilizatora chyba ze trzy razy... Lipa
~Grzegorz
Kombi 1.8 D 60KM 44kW
Największa usterka jaka mi sie przydarzyła to rozszczelniona pompa wtryskowa, która musiała zostać wymieniona. Miałem też problemy ze zwarciem w instalacji i cieknącą chłodnicą.
~Pepe99 (kontakt@pepe99.com)
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
Prawie brak, kiedyś poszedł mi weżyk od chłodnicy. Trzeba było na prędce owinąć taśmą i pojechać do warsztatu. Ustrojstwo nie było tanie, podobno tylko oryginały były ];> tiaaaa
~ja18z@interia.pl
Kombi 1.8 TD 70KM 51kW
ciekawostka gdy bylo +20 trzeba bylo dlugo krecic i odpalal przy -20 bylo tak samo (zdarzalo sie ze akumulator sie skonczyl dlatego zawsze go z gorki stawialem)
~Tomasz
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
Jak na kilkunastoletnie auto z oryginalnym przebiegiem zupełnie nic! Rachunki tylko z przeglądów i wymiany tego co się zużywa!Olej od wymiany do wymiany w stanie nienaruszonym!
~Piociu
Kombi 1.8 D 60KM 44kW
Ciągle coś. Mechanik się śmieje, że niedługo bedzie jak nowy bo bedzie miał wszystko wymienione.A to sprzęgło, pompa wtrysku, linka sprzęgła i można by tak wymieniać i wymieniać
~smog
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
Jeździłem od 60-90 tys. Tarcza sprzęgła, linka gazu, bendix, wyciek z maglownicy + wymiany eksploatacyjne. Widać już trochę jak wychodzi rdza. Sporo jak na 1,5 roku.
~Grzegorz.Zikert@clearchannel.com.pl
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
Ostatnio wymieniałem całą skrzynkę bezpieczników - nowa 800 zł, teraz czeka mnie zawieszenie, bo puka z przodu z prawej i z tyłu z lewej. To z tyłu pewnie amor...
~daniobialystok
Kombi 1.8 D 60KM 44kW
Przede wszystkim problemy z rozruchem silnika zimą. Padnięte sprzęgło, wtryski, hamulce i masa drobiazgów. Zawodny samochód pod względem mechanicznym
~Ciora
Kombi 1.4 i 75KM 55kW
Nic się nie przytrafiło niefortunnego, co na prawdę mogło uziemić na dłużej, poza wyżej wymienionym paskiem alternatora nic się złego nagle nie stało.
Ford Escort VII Kombi