Lista ocen Ford Fiesta III (274) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 297 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kierownik
Hatchback 1.1 50KM 37kW
Jak na ten wiek i tą klasę samochodu jest ok. Czasem przeszkadza hałas z silnika, który wogóle dziwnie pracuje - prawie klekocze, ale to nie usterka - taka konstrukcja...
~Kazio
Hatchback 1.1 50KM 37kW
W porównania np.: do mercedesa czy Forda windstara to wiadomo, bądźmi obiektywni. Ale za te pieniądze... Nie wiem czy jakikolwiek samochodzik za taką cenę będzie tak wyciszony.
~Qnaj
Hatchback 1.1 50KM 37kW
poniewaz moja skrzynia to 4 rozklad mocy jest nieco inny. silnik chodzidosc glosno ale nie tak zeby zagluszal otoczenie. wszystko zalezy od stylu jazdy i obrotow silnika
~Dzidek
Hatchback 1.1 50KM 37kW
Silnik forda jest cholernie i nieprzyjemnie warkotliwy,poza tym producent w onym czasie oszczędzał na gumach i wacie uszczelniającej.Powyżej 100 km/h huk wiatru.
~marcinj
Hatchback 1.1 50KM 37kW
Nic nie powiem, bo mam szklany dach i daje czasem w dupę / uszkodzone ryglowanie i przy wietrze w twarz i prędkościach 120-130 potrafi się odszczelnić/.Poza tym to tylko szyba.
~leśnik
Hatchback 1.1 50KM 37kW
Wnątrze ani ciche, ani głośne. Żyłuję fiestę ile tylko się da i lubię słuchać silnika, więc nie wymagam od niej kompletnej ciszy, więc jest OK.
~kornnick@orange.pl
Hatchback 1.1 55KM 40kW
Jeśli chcemy pojeździć troszkę szybciej to przy obrotach powyżej 3500 robi się wyraźnie głośniej jednak da się rozmawiać bez problemu z pasażerami.
~Marecki
Hatchback 1.3 KAT 60KM 44kW
Raczej słabe. powyżej 120 km/h trzeba do pasażera prawie krzyczeć. Prócz malucha i golfa I nie jeździłem głośniejszym samochodem osobowym.
~JaQu
Hatchback 1.1 55KM 40kW
Jak pisałem silnik pracuje głośno przy obrotach wiekszych i niestety w aucie bardzo go słychać wiec jedyny ratunek dobre radio i głosniki :P
~mota1000@o2.pl
Hatchback 1.1 50KM 37kW
mizernie to określić można w dwóch słowach "oszczędnosć produkcji" a wystarczyło by pare mat głudszących w komorze silnika, a tam niema nic