Lista ocen Ford Fiesta III (274) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 297 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marchewa z Gliwic
Hatchback 1.1 55KM 40kW
Moze byc. A zresztą nie jestem jakims dziwakiem (jakich tu duzo) co narzekają że im cos szumi powyzej 120. Smieszy mnie to. To niech se wyciszą:P!!
~Fred
Hatchback 1.1 55KM 40kW
Naprawdę kiepsko. Przy silniku 1.1. hałas jest naprawdę uciążliwy, bardzo duży minus, więcej materiału wygłuszającego załatwiłoby sprawę.
~Jaro Łódź
Hatchback 1.1 50KM 37kW
do 110 jest ok powyzej przy dluzszej podruzy zaczyna byc uciazliwe.Ale byc moze jest to wina konstrukcji silnika(lancuch zamiast paska).
~AaLeX brzenk@poczta.onet.pl
Hatchback 1.3 KAT 60KM 44kW
Niestety, silniczek swoja konstukcja daje znac juz po uruchomieniu jednak nie mozna go za to karcic bo to jego jedyna wada, wentylacja tez troche glosna.
~Dymek z Lodzi
Hatchback 1.3 KAT 60KM 44kW
Wyciszenie stoji na srednim poziomie do 100 kmh jest ok ale gdy przekroczymy ten pulap predkosci do naszych uszu zaczynaja dochodzic halasy.
~PAWEŁ- wierny wielbiciel Fiest
Hatchback 1.3 KAT 60KM 44kW
wyciszenie nie jest za dobre, ponieważ mocno słychać szum powietrza i odbijających się kamyków o nadkola. Przy dużych prędkościach w środku bardzo głośno.
~mlodykierowca
Hatchback 1.1 50KM 37kW
Najbardziej denerwuje głośność silnika. Nie wiem, czy to może jakaś wada mojego, nieidealnego egzemplarza, ale cicho nie jest.
~marian :)
Hatchback 1.1 50KM 37kW
uu... i tu mankament dosc glosno ale mi sie podoba tak ok 4000-4500 obr/min jak w jakims WRC sie czuje troche
~sturmm
Hatchback 1.1 50KM 37kW
Wyciszenie?Przy 80km/h głośno, ale da się rozmawiać. Zresztą tej prędkości się nie powinno przekraczać fiestą.
Dziennik kosztów dla Ford Fiesta III
5,3
8,9
10,1
~Tomek
Hatchback 1.3 KAT 60KM 44kW
Tu niestety nie jest dobrze jak już pisałem głośna praca silnika potrafi zagłuszyc radio, ale są tacy co wolą słuchać silnik.