Lista ocen Ford Fiesta III 1.3 KAT 60KM 44kW 1991-1997 (75) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 62 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jaan
Hatchback 1.3 KAT 60KM 44kW
Czasami pojawiają się problemy z wrzuceniem wstecznego ,ale wystarczy jeszcze raz wysprzęglić i wtedy wskakuje bez problemów. Po zatem pozostałe biegi wrzuca się po prostu intuicyjnie dwoma palcami bez żadnego wysiłku. Redukcja na niższy bieg trwa ułamek sekundy i jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się wybrać innego biegu niż zamierzałem.
~ozga.lukasz@wp.pl
Hatchback 1.3 KAT 60KM 44kW
Skrzynia biegow, pozwala na jazde z mala predkoscia na wysokim biegu. Nie ma problemow z jazda 80km/h na piatce. Problemy sprawia wrzucenie wstecznego biegu. Dla kobiety nie bedzie to przyjemna sprawa. Zgrzyty itp. Poza tym jest dobrze i nie moge narzekac.
~Prince88
Hatchback 1.3 KAT 60KM 44kW
Biegi wchodzą precyzyjnie.Nie mam większych zarzutów poza tym że czasem zdarza się dobitka wstecznego. Z tego co się orientuje większość samochodów cierpi na te dolegliwości nawet te kilkuletnie.
~v
Hatchback 1.3 KAT 60KM 44kW
duze luzy, czasem zle wchodzily jedynka i wsteczny (trzeba wtedy bylo wrzucic wsteczny/jedynke a potem ten ktory sie naprawde chcialo). przy 190tys. padalo sprzeglo (nie wiem czy bylo wymieniane od nowosci)
~fracek@kn.pl
Hatchback 1.3 KAT 60KM 44kW
Rozleciał się siłownik hydraliczny sprzęgła (300 zł) a do tego podpalił trochę sprzęgło w stopniu kwalfikującym się do wymiany (sprzęgło 420 zł) droga impreza... no ale cóż nic nie trwa wiecznie
~tomek0203
Hatchback 1.3 KAT 60KM 44kW
Nie wiem Jak u Was ale u mnie skrzynia nie jest najlepsza. Pewnie to wiek zrobił swoje i były własciciel który urzytkował ją 10lat. Czasem ciężko wbic 2 i cieżko wybic z 4.
~pioter77
Hatchback 1.3 KAT 60KM 44kW
Nie narzekam. jedynie cos mi wsteczny czasem nie chce wskakiwac od razu ale taki juz byl jak kupilem wiec nie wiem jak go urzytkowal poprzednik i moze to jego wina.
~ak-47
Hatchback 1.3 KAT 60KM 44kW
nie wiem czy to wina przebiegu czy taka uroda tych skrzyń ale wsteczny troche kiepsko wchodzi... tak pozatym to bardzo precyzyjne przełożenia
~mayster
Hatchback 1.3 KAT 60KM 44kW
Do skrzyni zero zastrzezen,sporadycznie nie chodzi wsteczny,ogolnie biegi przelaczaja sie mieciutko (moglby byc mniejszy "pogrzebacz" od zmiany biegow :)
Dziennik kosztów dla Ford Fiesta III 1.3 KAT 60KM 44kW
7,8
~gszymon
Hatchback 1.3 KAT 60KM 44kW
Biegi zmieniam bardzo lekko i przyjemnie, czasem tylko są problemy ze wstecznym biegiem, mam nadzieje, że to nic poważnego.