Lista ocen Ford Fiesta IV 1.3 i 60KM 44kW 1995-1999 (56) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 50 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~wojt_n
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Do około 70 tyś chodziło rewelacyjnie (wymiana sprzęgła) chyba olej w skrzyni został wymieniony przez jakiegoś amatora który chciał troche (przyciąć) zarobić . Przy zimnym silniku trzeba się lekko przyłożyć do lewarka skrzyni za to jak się rozgrzeje jest dobrze,
~stomarek@poczta.fm
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Czasami kopot z wstecznym, ale mozna sie przyzwyczaić - postepując zgodnie z instrukcja tzn odczekać 3-5 sek. (nie wiem dlaczego) wchodzi bez zarzutu. Przy niskich temp. jedynka wchodzi ciężkawo, ale tylko przy pierwszym uruchomieniu.
~von Paulus; jolly01@wp.pl
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Świetna. Precyzyjna, lekko chodzi, biego wchodzą czysto. Poprawnie zestopniowana. Jedynie wsteczny czasami potrzebuje trochę siły (to chyba wszystkie fordy bez pierścienia na gbiegach tak mają z tym wstecznym).
~Kwiatek
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Skrzynię biegów oceniam na 4+. Ogólnie rzecz biorąc skrzynia biegów w mojej Pszczółce chodziła bez zarzutów, jedynie wsteczny bieg czasami nie wchodził.
~Grabi
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Biegi zmieniam jednym palcem. Siedziałem w nowym Lancerze i zbaraniałem - biegi wchodziły jakbym musiał lewarek przebijać przez mokry piach.
~pawel
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Mimo tego, że musi pracować z beznadziejną jednostką napędową to nie jest tragicznie, choć może odrobinkę za ciężko pracuje i czasem już coś tam zazgrzyta.
~snikers1818@interia.pl
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
wsumie to wszystko ok ! skrzynia strasznie krutka i w miare precyzyjna ale ruch gałki długi jak w starych żukach wsteczny też cięzko wchodzi
~Dominik
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Skrzynia chodzi bardzo dobrze, chociaż przełożenia są krótkie, i trzeba się trochę namachać. Nie ma problemów z przełączaniem biegów.
~SKOJ2@POCZTA.ONET.PL
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
duży plus za krotki skoki,denerwuje mnie troche umiejscowienie wstecznego biegu..jakby nie mógł byc obok jedynki..
Dziennik kosztów dla Ford Fiesta IV 1.3 i 60KM 44kW
7,4
9,4
~Konrad
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Na 20 letnie auto skrzynia działa elegancko lepiej niż w doblo mojego ojca z 2005 r :p