Lista ocen Ford Fiesta IV 1.3 i 60KM 44kW 1995-1999 (106)

~wojt_n
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Nie jest głośno w środku nawet przy 100-120 km/h. Przy zimnym silniku też ładnie chodzi. elastyczność bardzo poprawna n 5 biegu już od 60 km/h bez znacznej utraty mocy pod pedałem (Silnik)
2,4
~snikers1818@interia.pl
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
no nie polecam i dla początkującego kierowcy ok ale na dłuzszą mete to lepiej omijac z daleka!
~Korkas
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
ogólnie rzecz biorąc uważam ten samochód za udany egzemplarz i gdyby nie to że miałam na niego kupca jeździłabym nim nadal. Sprzedałam go jednak ? w br./ bez żalu i nie kupiłam nowej Fiesty gdyż nie podoba mi się.
3,8
~mychu1
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Ogólnie jest ok. Jeśli szukasz cichego, dość dynamicznego, w miarę bezawaryjnego, małego auta z lekko spotrowym zacięciem to będziesz zadowolony.
~Konrad
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Jak na potrzeby osoby dopiero zaczynającej jeździć bardzo dobra opcja byle by miała zrobione hamulce. Ogółem fiesta nie jest jakimś strasznym trupem jak niektórzy mówią, wersja 8 zaworowa na łańcuszku potrafi odwdzięczyć się długą bezawaryjną jazdą, poza tym jest całkiem wygodna nawet dla osoby 2 m wzrostu tylko wtedy mało miejsca dla pasażerów z tyłu, a siedzenia to wgle rewelacja w chyba każdy możliwy sposób regulowane :). Auto kupiłem 18...
~Gr0t
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Wersja trzydrzwiowa. Samochód wymagał kapitalnego remontu blacharskiego i technicznego. Nakłady finansowe przekroczyły by jego wartość.
~Andziula
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Ogólnie dobre i niezawodne autko. Świetnie sprawdza się w mieście i na trasie. Dobre dla kobiet - zajmuje mało miejsca i trudno nim źle zaparkować :) Było to moje pierwsze auto i pewnie dlatego ciągle będę mieć do niego sentyment. Przez kilka lat użytkowania (do 5 tyś rocznie) nie było żadnych poważnych napraw poza eksploatacyjnymi (amortyzatory, hamulce, filtr powietrza i olej).
~grifen
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Autem zrobiłem troszke km. Przejechałem pół europy Chorwacja, francja, Włochy. Polecam wszystkim którzy nie mają wygórowanych oczekiwań, a i przy aucie mają chęć sami pogrzebać. Dzięki mnustwie informacji na forum fiesty, można wiekszość awarii usunąć samemu bez konieczności odwiedzania mechanika i dodatkowych kosztów.
3,3
~champion@konto.pl
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Cóż się będę rozpisywał, są lepsze autka, ale osobiście nie miałem z nim większych przygód nie licząc przepływomierza.
Dziennik kosztów dla Ford Fiesta IV 1.3 i 60KM 44kW
7,4
9,4
~Adam z Poznania
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Jak na 12 letni samochód to jestem bardzo zadowolony bo koledzy z golfów lub punciaków się chowają...