Lista ocen Ford Fiesta IV 1.3 i 60KM 44kW 1995-1999 (106)

~pawel
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
jesli dobrze poszukac na gieldzie mozna kupic cos dobrego za niska cene (Stosunek jakość/cena)
3,2
~staccu@go2.pl
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Gdyby bylo lepiej z niezawodnoscia to bylo by bdb.
~alleksandra.k@gmail.com
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
To moje drugie auto, po Puncie. Gdyby całość Fiesty włożyć w maskę Punta byłoby idealnie:)
3,5
~TT
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
przyjemne zawieszenie, nieco glosna praca silnika, szybko zuzywajace sie okladziny w jezdzie miejskiej,stacje serwisowe duzo ale nie zetelne
~Rafał
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Po 200 tysiącach nic nie było do zrobienia. Autko mamy od nowości i poza czyszczeniem rozrusznika, wymianie gum w zawieszeniu dosłownie nic się nie działo. Autko co prawda było zawsze szanowane jak członek rodziny więc może dlatego taka bezawaryjność. Kochane małe toporne autko :)
~Kamil
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Potrzebowałem taniego, ale niezawodnego auta. Jestem studentem, więc wielkich środków nie miałem. Po dwóch latach od kupna mojej Fiesty mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że nie zrobiłem błędu, biorąc na nią kredyt ;) Auto ma swoje lata (13), ale nigdy mnie nie zawiodło. Na trasie to ja wyprzedzam, a nie jestem wyprzedzany ;) Polecam każdemu.
3,5
~mrn
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
bardzo miłe autko, ale niestety coraz częściej wymaga wizyt u mechnika!
~bon10@wp.pl
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
bardzo wygodne fotele ,wersja z klimatyzacją OK, twarde zawieszenie-stuki, silnik elastyczny ,wykonanie estetyczne z dobrego materiału
~Bola
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Auto jezdzi po zachodniej europie (dobre drogi) i czasami po Polsce .Do chwili obecnej wymieniono z przyczyn technicznych : amortyzatory po 80 000 , tlumiki po 90000 , ogumienie po 105000 , pasek zebaty po 110000 i lozysko tylnego kola po 130000 (auto serwisowane zgodnie z instrukcja ) . Auto godne zaufania .
Dziennik kosztów dla Ford Fiesta IV 1.3 i 60KM 44kW
7,4
9,4
2,7
~bartmar@polbox.com
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Słaba i głośna skrzynia, elementy podwozia hałasują, zużycie paliwa jak na taki mały samochód duże, zawieszenie niskie, do 5 000 naprawa skrzyni biegów jednokrotna, silnika dwukrotna ( uszczelnianie ) zbiornik paliwa skorodowany oraz elementy podwozia. Śłaba serwis tylko salon sprzedaży bardo mocny