Lista ocen Ford Fiesta IV 1.3 i 60KM 44kW 1995-1999 (106)

~Piter
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
pracuje cicho jak wyreguluje się zawory (regulacja po ok 50.000), jedyny problem to falujące obroty (silnik krokowy) (Silnik)
3,8
~PAFKA
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
NIe mam zastrzeżeń ale inne auta segmuntu są raczej lepsze, Gdybym miał teraz kupić auto na pewno nie była by to Fiesta. To jest auto dla kobiet. Malutkie i sprytne.
~stomarek@poczta.fm
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Czasami kopot z wstecznym, ale mozna sie przyzwyczaić - postepując zgodnie z instrukcja tzn odczekać 3-5 sek. (nie wiem dlaczego) wchodzi bez zarzutu. Przy niskich temp. jedynka wchodzi ciężkawo, ale tylko przy pierwszym uruchomieniu. (Skrzynia biegów)
3,8
~tomi
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
60 KM - do miasta wystarcza na autostrady za słaby (Silnik)
~TonnerreEwp.pl
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
44 kW jak na ten rozmiar to wystarczająco, poza tym silnik pracuje dość dobrze, bierze troszkę oleju (Silnik)
~Kasia kucharz26@wp.pl
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
co ja się z nim najeździłam od mechanika do mechanika... Zafundował mi też kilka chwil grozy (np. zablokował mi się pedał gazu przy prędkosci 130km/h!) ale jak na niego popatrzę - to naprawde śliczne autko! Dlatego jako estetka daję mu najwyższą notę za całokszałt.
~chmiel
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
jak na 10 letnie auto sprawuje sie doskonale, sprowadzone bylo z Niemiec jestem pierwszym wlascicielem w Polsce, zrobilem 30 000 przez 2 lata i zadnych niemilych incydentow.
2,5
~Marcin
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Nie można się przyczepić (co do kultury jazdy i elastyczności) (Silnik)
~JANEK GRZ.P&G
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Caloksztalt to 4+ ze wskazaniem na duzy"+".Nie mam natomiast duzego rozeznania co do kosztow przegladow(zaliczylem jak do tej pory jeden po 15000 tys.km.)Czeka mnie nastepny po 30000 tys.km.Nie wiem na jakie koszty mam sie nastawic po tym przegladzie. Chyba nie przekrocza 500 PLN.
~Grabi
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Dość mocny silnik do takiego autka. Zbiera się średnio, ale za to w czasie jazdy na 2 czy 3 biegu przyspiesza bardzo dobrze. Silnik bezawaryjny, nic się z nim nie dzieje, mimo 15 lat. (Silnik)