Lista ocen Ford Fiesta VI 1.3 70KM 51kW 2001-2008 (64) - Ergonomia

Na liście zabraknie 50 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kenamysz@poczta.onet.pl
Hatchback 1.3 70KM 51kW
Wszystko w porządku tylko w podstawoej wersji bagażnik powinien otwierać się od środka. Powinna być jeszcze jedna kombinacja nadmuchu : na szyby i nadmuchy na twarz wspólnie pod jedną opcją nadmuchu.
~pawelos10
Hatchback 1.3 70KM 51kW
wszystko na swoim miejscu nie ma problemu z obsługą. Plastiki na desce przyjemne i miękkie oprócz części środkowej, gdzie zastosowano twardy plastik. przy wybojach nieraz zatrzeszczy
~wasquap
Hatchback 1.3 70KM 51kW
Auto bardzo proste, nie ma tysiecy przycisków itp. tak ze wszystko wydaje sie być pod ręką Brak otwieranai bagaznika ze srodka dużym utrudnieniem zwłasza w okresie jesiennym
~sli
Hatchback 1.3 70KM 51kW
Jak na tą klasę, to w środku jest fajnie wykonany, plastiki dobrej jakości, ale niestety trochę zaczynają trzeszczeć. Nie przeszkadza mi to jednak, zagłuszam swoim systemem audio:)
~MT
Hatchback 1.3 70KM 51kW
Generalnie bez zastrzeżeń, choć w najuboższej wersji bagażnik otworzymy jedynie z kluczyka... a więc musimy zgasić auto i wyjąć go ze stacyjki.
~FIESTAkuba
Hatchback 1.3 70KM 51kW
Wszystko pod ręką tak jak należy, dobrze uporządkowane na desce przyciski sprawiają że podczas jazdy nie trzeba odrywać wzroku od jezdni.
~Michał
Hatchback 1.3 70KM 51kW
wszystkie elementy kokpitu są świetnie widoczne, solidne, kierownica skórzana - standard, naprawdę duży schowek koło pasażera - dla mnie ekstra
~Miłosz
Hatchback 1.3 70KM 51kW
Całkiem wygodnie, po długich trasach nie bolą mnie plecy. Jedynie boli brak podłokietnika, ale można dokupić nieorginalny.
~LUBICZ
Hatchback 1.3 70KM 51kW
auto prezentuje sie bardzo dobrze wszystkie materiały są dobrze spasowane łatwy dostęp do przycisków .deska czytelna.
Dziennik kosztów dla Ford Fiesta VI 1.3 70KM 51kW
8,4
~jbrzost@spinet.com.pl
Hatchback 1.3 70KM 51kW
brakuje mi termometru temperatury na zewnątrz i wewnątrz oraz zegara czasu w środku deski, reszta absolutnie bez zastrzeżeń