Lista ocen Ford Focus I Kombi (314) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 255 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kamil
Kombi 1.8 TDDI 90KM 66kW
Samochód przewidywalny dobry w prowadzeniu układ kierowniczy świetny na wyboistych drogach puszczamy kierownice, samochód jedzie prawie jak po sznurku.
~Artur
Kombi 1.8 TDCi 101KM 74kW
Auto dosyć wysoko zawieszone przez co sprawia wrażenie mało stabilnego ale to tylko złudzenie. Dobrze trzyma się drogi, zawieszenie dosyć twarde.
~Zibi
Kombi 1.8 TDDI 90KM 66kW
Powiedziałbym,że rewelacja na naszych dziurawych drogach!Tutaj Niemcy zrobili kawał dobrej roboty! Zero stuków,twardsze zawieszenie,idealne na nasze drogi!
~Endriu97_2007
Kombi 1.6 16V 101KM 74kW
Układ jezdy pracyzyjny, świetnie trzyma się na zakrętach, nie wychyla się, wytrzymałe zawieszenie w porównaniu do poprzedniego Passata Focus to bajka.
~autofun
Kombi 1.8 TDDI 90KM 66kW
Częste usterki zawieszenia. Regularne wymiany łączników. Złe tarcze hamulcowe przy nadwrażliwym ABS i często twardym pedałem hamulca dają wiele na minus.
~kierowca
Kombi 1.8 TDDI 90KM 66kW
prowadzi sie bardzo dobrze , pewnie i daje przyjemność z jazdy - o ile wszystko działa , padła pompa wspomagania i przekładnia kierownicza - a części drogie.
~JamesonStrife
Kombi 1.8 TDCi 115KM 85kW
no auto sportowe to to nie jest....z wyjątkiem dość twardego zawieszenia wszystko inne nie daje zapomnieć że to kombi z ciężkim silnikiem Diesla.
~Wilu117
Kombi 1.8 TDDI 90KM 66kW
Ford focus pierwszej generacji słynie z doskonałego układu jezdnego i niejednokrotnie wygrywał testy w tej dziedzinie. Ja to tylko mogę potwierdzić.
~Mateo
Kombi 1.6 16V 101KM 74kW
Auto jak na swoją klasę bardzo dobrze się prowadzi, ale zawieszenie jest niestety bardzo nietrwałe i pod tym względem nie nadaje się na polskie drogi.
~kierowca bombowca
Kombi 1.6 16V 101KM 74kW
Zawieszenie rewelacja, mój szwagier jak się przejechał to powiedział: "Kurczę, kupiłeś nowy samochód". Tymczasem auto ma 6 lat i 50 tys. przebiegu.
Ford Focus I Kombi