Lista ocen Ford Focus I Kombi (349) - Całokształt

Na liście zabraknie 220 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Piorun
Kombi 1.8 TDDI 90KM 66kW
Idealny dla początkujących niezbyt zamożnych kierowców. Poza tym jest to samochód typu kompakt. Jeśli ktoś oczekuje po nim rewelacji na miarę A6 to się rozczaruje. To jest po prostu inny segment. Wielu ćwoków o tym nie pamięta i porównuje takie focusy do jakichś półlimuzyn.
~w_krzysztof@op.pl
Kombi 1.8 16V 115KM 85kW
Gdyby nie ta korozja, co jest niedopuszcalne przy tej klasie auta i jego wieku, śmiało mógłbym wystawić ocenę 4+ a tak to 3 i coś tam. Bez wątpienia zawieszenie /amortyzatory nadal pracują bez zastrzeżeń/ należy do najlepszych i niezawodnych, jak w niektórych autach klasy wyższej.
~jaswoj1@poczta.onet.pl
Kombi 1.8 TDCi 101KM 74kW
Pomimo paru 4 i słabego ogrzewania samochód jest znakomity. Miałem i jeździłem paroma samochodami z podobnej klasy i zdecydowanie mogę powiedzieć, że najlepiej mi się jeździ focusem. To co stanowi największy smaczek tego samochodu to elastyczność przy wyprzedzaniu.
~alfamed@skrzynka.pl
Kombi 1.6 16V 101KM 74kW
Bardzo udany samochód, pojemny, bezpieczny bardzo dobrze wyposażony : ABS, 4airbagi, klimatyzacja, regulacja kierownicy, fotela, elektryka szyb, lusterek. Świetny układ kierowniczy i jezdny, niezawodny - wart polecenia, ja jeszcze trochę nim pojeżdżę np.do 199tys
~BadBoy
Kombi 1.8 TDCi 115KM 85kW
Jak ktoś szuka mw miare dynamicznego i oszczędnego auta dla rodziny z dwojgiem dzieci , autko jest w sam raz a wersja kombi pozwala nawet na dalekie podróże , wersja z KLIMATYZACJĄ jak najbardziej gdyż jak si enagrzeje to można sie ugotowac i materiały strasznie smierdzą :)
~myszowaty1@o2.pl
Kombi 1.8 16V 115KM 85kW
Nie jestem fanem Forda wręcz odwrotnie.Do zakupu skłoniły mnie tylko względy finansowe.Spotkało mnie przyjemne rozczarowanie.W tej chwili uważam że jest to ideał klasy compact.Następny też będzie Focus.Oby II reprezentował ten sam poziom i klasę swego pierwowzoru.
~Killaherb
Kombi 1.8 16V 115KM 85kW
Naprawdę polecam to auto.. mimo niedoskonałości służy mi doskonale! Spośród wszystkich aut z tej klasy (nawet najnowszych) focus jest najlepszym rozwiązaniem.. takiej frajdy z jazdy nie da ci żaden inny kompakt! (ani kombi - w którym poślizgi są praktycznie zawsze kontrolowane.. )
~Hanna
Kombi 1.8 TDDI 90KM 66kW
Samochód odkupiłam od drugiego właściciela, który miał go w swoich rękach 7 lat, na szczęście samochód pochodzi z Polskiego salonu Forda. Mam wszystkie przebiegi udokumentowane w oryginalnej książeczce Forda. PS: W chwili zakupu samochód miał 286 tys. km.
~Majki
Kombi 1.8 TDDI 90KM 66kW
Focusem jeździłem 3 lata ( sam się sobie dziwie że tak długo wytrzymałem ) i było to pasmo awarii i wizyt u mechaników, może poza pierwszymi miesiącami użytkowania. NIE POLECAM KUPNA TEGO AUTA NIKOMU. FOKUS PIERWSZEJ GENERACJI TO NIEWYPAŁ.
~Marcus
Kombi 1.8 TDCi 115KM 85kW
Mój ford troszeczkę się wyróżniał od pozostałych bo to była wersja sport piękny grafit i 17 cali felgi zero rdzy,ksenony w środku pół skóra i zajebiste nagłośnienie no i zbierał się jak trzeba a przestrzeń ogromna przede wszystkim bagażnik.
Ford Focus I Kombi