Lista ocen Ford Focus I Kombi 1.8 16V 115KM 85kW 1999-2005 (69)

~tomaszek355
Kombi 1.8 16V 115KM 85kW
Od czego mogę zacząć hmmm , no może od tego że to znakomite auto . Idąc dalej powiem więcej bo może ktoś jest na kupnie i ta opinia bardzo mu się przyda . Jeśli szukacie samochodu rodzinnego i pakownego za stosunkowo nie duże pieniądze i w dodatku które nieźle jeździ celujcie w focusa mk1 .
~Benoi
Kombi 1.8 16V 115KM 85kW
Jestem zadowolony , zainteresowanym polecam szukanie wersji Ghia, wydaje mi się ,że są lepiej zrobione. Jakość materiałów we wnętrzu, często lepsze wyposażenie . Poważnym minusem jest rdza, co prawda auto nie gnije, ale progi , drzwi generalnie tam gdzie sól najbardziej operuje możemy być pewni ,że z czasem będą ogniska. Może jakby na czas zabezpieczył i pilnował to by było lepiej. Bagażnik duży , nadkola nie zabierają miejsca , brak progu ,...
~sourner
Kombi 1.8 16V 115KM 85kW
Gorąco polecam – auto prowadzi się WYŚMIENICIE i ma dobry silnik dając dużo frajdy z jazdy kierowcy. Wygląda fajnie (kwestia gustu) i świeżo jak na 8 latka i na pewno nie sposób go pomylić z innym na ulicy. Jest dość bezawaryjne i tanie w utrzymaniu. Jeśli chodzi o cenę zakupu to odpowiada wartości auta. Następny też będzie Focus
~Sebson
Kombi 1.8 16V 115KM 85kW
Świetny samochód - tak można podsumować foczkę. Kupując nie byłem przekonany że dobrze robię (i nadal nie jestem). Ponadczasowy wygląd. Na oku miałem Opel astra 1.8, lub corolla 1,6. Pierwszy ciężko dostać i ma mniej miejsca w środku oraz brak pogdrzewania przedniej szyby. Drugi za drogi na to co oferuje. Nastepny bedzie albo nowy focus albo mondziak (za podgrzewanie szyby i silniczek:))
~express
Kombi 1.8 16V 115KM 85kW
W gruncie rzeczy fajnie i pojemne auto (wersja kombi). Dobrze się jedzie na trasie - ma klimę, poduchy, ABS a więc to co obecnie niezbędne. Trochę za głośne powyżej 120 km/h. No i to spalanie - benzyna 1.8 a żre jak 2.5 litrówka.
~grabczyk
Kombi 1.8 16V 115KM 85kW
Dobrze jest i mam nadzieję, że tak zostanie. Nawiasem mówiąc w związku z tym czytałem opinię na jakimś gazetowym forum. Ktoś pytał o focusa. Czy kupić?. Jedna z odopwiedzi: "Nie kupuj. Focus to strasznie nudne auto. Jeździ i jedzi i nic się nie dzieje. Mówię ci - nuda jak byk". Skoro tak, to mam nadzieję, że zanudze się na śmierć.
~Roman
Kombi 1.8 16V 115KM 85kW
Auto ujeżdżam w zasadzie od nowości. Pierwsze pięć lat jako służbowe, przejechałem ponad 300 tyś km. Potem przy wymianie floty odkupiłem do użytku prywatnego. Założyłem LPG i ujeżdżam auto do dzisiaj. Na liczniku 710 tysięcy km :)
4,1
~Al
Kombi 1.8 16V 115KM 85kW
Ogolnie sie nie zawiodlem, ale jest sporo drobiazgow, ktore gdybym znal przed zakupem to grubo bym sie zastanawial.
~m_kruszelnicki@gpbattery.com.pl
Kombi 1.8 16V 115KM 85kW
dobre autko,mozna polecic w silniku 1.8 benz.ja mam katowane bo sluzbowe i nic sie nie dzieje.Polecam
Dziennik kosztów dla Ford Focus I Kombi 1.8 16V 115KM 85kW
8,8
11,1
~adam
Kombi 1.8 16V 115KM 85kW
Silnik pracuje bardzo dobrze. Nie mam problemu z odpaleniem. Zima musze tylko dodac troche gazu przy odpalaniu aby zapalil za pierwszym razem. Przyspieszenie jest bardzo dobre. Wogole jestem zadowolony z pracy silnika. Pedal gazu jest bardzo czuly co mi akurat odpowiada. Silnikowi daje najwyzsza ocene, jest po prostu niesamowity (Silnik)
Ford Focus I Kombi