Lista ocen Ford Focus I Kombi 1.8 16V 115KM 85kW 1999-2005 (32) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 37 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Benoi
Kombi 1.8 16V 115KM 85kW
kupiłem auto z floty, zadbane, serwis , bieżące naprawy na czas . Wymieniłem sprzęgło ( 450 LUK), drążek stabilizatora- grosze , tylny tłumik 130 -Asmet, jakieś łożysko przy skrzyni -100,alternator- 200 PLN używka , elektryk nie chciał naprawiać bo podobno w Fordzie to nie takie najprostsze, Chłodnica klimy - 200 ( ale rozwaliłem ja wjeźdżając na wystającą deskę ) .Czujnik prędkości samochodu VSS ( jego usterkę widać na prędkościomierzu -...
~sourner
Kombi 1.8 16V 115KM 85kW
Za krótko mam żeby się wypowiadać (ok. 3 miesiące i tylko 20 tys. km przejechane) Do tej porty ok. Ale nie jest aż tak różowo – padł czujnik temperatury powietrza wpływającego do silnika – niby drobiazg ale padł a auto ma dopiero 160 tys km przebiegu.
~Piotrek
Kombi 1.8 16V 115KM 85kW
Nie dzieje się nic. Dużo pracy włożone było po sprowadzeniu, aby doprowadzić do stanu idealnego, ale później przez rok użytkowania - żadnych usterek ani niespodzianek. Aaaa! Padło radio - konkretnie tuner w radiu :)
~arek64
Kombi 1.8 16V 115KM 85kW
Przestały działać przyciski do elektrycznych szyb, rurka pękła do spryskiwania tylnej szyby, i jeszcze zepsuł się silnik krokowy na szczęście ze wszystkimi usterkami poradziłem sobie sam.
~Sebson
Kombi 1.8 16V 115KM 85kW
Spaliła się żarówka oświetlenia poziomu paliwa (mało zauważalne). Już 2 raz na 8 tankowań odmówił współpracy wskaźnik dystansu do przejechania. Poza tym faktem komputer pracował normalnie. Innymi słowy super.
~Al
Kombi 1.8 16V 115KM 85kW
Pierwszego dnia przestalo dzialac cale prawe tylne swiatlo (jeszcze pod salonem wiec od razu naprawili), po roku odgial sie styk i przestalo dzialac swiatlo w srodku, pozatym bylem wzywany na akcje serwisowa.
~Roman
Kombi 1.8 16V 115KM 85kW
Nietrwałe tylne zawieszenie, problemy z przełącznikiem kierunku nawiewu, zamarzający hamulec ręczny :) korozja rantów drzwi i progów. Zacierające się ograniczniki otwierania drzwi.
~grabczyk
Kombi 1.8 16V 115KM 85kW
Przejechałem na razie 15 tys.km, używanym (kupiłem przy 55 tys) i nic się nie dzieje. To raczej słabe doświadczenie ale kumpel ma identycznego foksa od 2 lat i też nic.
~andrzej
Kombi 1.8 16V 115KM 85kW
na razie bez większych zastrzeżeń. 1x zawiesił się wskaźnik paliwa- zbyt pełne tankowanie /ten typ tak ma/. Naprawił się samoistnie po trzecim tankowaniu. Poza tym nic się nie dzieje.
Dziennik kosztów dla Ford Focus I Kombi 1.8 16V 115KM 85kW
8,8
11,1
~tomaszek355
Kombi 1.8 16V 115KM 85kW
Sam nie wiem czy takie były w moim nie występują ,no może przednie reflektory trochę matowieją i się rysują ale bez przesady to auto ma 17 lat.
Ford Focus I Kombi