Lista ocen Ford Focus I Kombi 1.8 16V 115KM 85kW 1999-2005 (31) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 38 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~tomaszek355
Kombi 1.8 16V 115KM 85kW
Ja mam 184 wzrostu i za kierownicą jest tu mnóstwo miejsca . Z początku trochę narzekałem ale przesiadłem się z mercedesa w210 więc inna pozycja zza kierownicy . Jako pasażer z boku też czuję się świetnie i mega komfortowo z tyłu chyba nie jechałem ale też najgorzej nie jest .
~Benoi
Kombi 1.8 16V 115KM 85kW
Mam 183 i ważę 100 , jeżdźę jako kierowca , pasażer z przodu i tyłu. Wszędzie miejsca pod dostatkiem . dziecko 7 lat w foteliku do 36 kg wskakuje samo bez problemu. Znajomy ma Mazdę 6 i ostatnio porównywaliśmy to miejsca tyle samo
~sourner
Kombi 1.8 16V 115KM 85kW
I tu fokus wygrywa z większością konkurentów w swojej klasie. Bardzo dużo miejsca dla pasażera i kierowcy. Z tyłu tez nie jest najgorzej – biorąc pod uwagę że to klasa compakt. Brakuje podłokietnika z przodu (w mojej wersji)
~express
Kombi 1.8 16V 115KM 85kW
Wygodny, przestronny i ładowny. Czyli wszystkie cechy wymagane w tej kategorii zaliczone na plus. Jednak z tyłu jest trochę ciasno dla 3 dorosłych osób (nie wspominając o 3 dzieci z fotelikami - to już bez szans).
~adam
Kombi 1.8 16V 115KM 85kW
Przestrzen jest wystarczajaca. Samochod jest bardzo wygodny. Daje 4 gdyz byc moze z tylu jest troche za wasko. Ale przyczyna jest tez chyba to, ze odsowam bardzo przednei siedzenie bo jestem wysoki
~Mariusz
Kombi 1.8 16V 115KM 85kW
Z przodu wysokim pasażerom przeszkadza rozbudowana konsola przednia. Z tyłu miejsca jak to w kompakcie, choć lepiej niż w Golfie IV czy Octavii I, za sprawą większego rozstawu osi. Reszta bez zarzutu
~grabczyk
Kombi 1.8 16V 115KM 85kW
Nie jeżdżę z tyłu ale nie słyszałem narzekań pasażerów, choć z tyłu nigdy nie jechał jeszcze nikt powyżej 190 cm wzrostu. Z przodu miodzio, mam wersję z twardszymi usportowionymi siedzeniami.
~Al
Kombi 1.8 16V 115KM 85kW
Oczywiscie jak ktos jest duzy to bedzie narzekal, ale to w koncu nie 15 metrowy Lincoln. Pasazer z przodu moze ma troche za malo miejsca przy lewym kolanie, ale w koncu rzadko tam siadam...:)
~Piotrek
Kombi 1.8 16V 115KM 85kW
Mogłoby być więcej miejsca dla 4 osób. Choć wyprawę 1500km w jedną stronę zaliczyliśmy bez żadnego problemu w 4 osoby :) Bagażnik był zapakowany prawie po sufit.
~Roman
Kombi 1.8 16V 115KM 85kW
Bardzo dużo przestrzeni. Bardzo wygodne fotele. Bagażnik genialny - nie ma żadnego progu. Z tyłu bardzo dużo miejsca. Duży minus - niedzielona kanapa.
Ford Focus I Kombi