Lista ocen Ford Focus I Kombi 1.8 16V 115KM 85kW 1999-2005 (27) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 42 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Sebson
Kombi 1.8 16V 115KM 85kW
Podobno rdzewieją, podobno się psują, pdobno fort g.... wort. Podobno jutro bedzie koniec świata. Moim zdaniem super. Jakość wykończenia nie poraża, ale jest na bardzo przyzwoitym poziomie, na wybojach nic nie skrzypi, nie trzęsie. Welur na siedzeniach wytrzymały - nie widać zurzycia tak samo jak na innych elementach samochodu. Jakby wyjechał z fabryki. Doskonały samochód za te pieniądze.
~tomaszek355
Kombi 1.8 16V 115KM 85kW
Kupiłem za 9000 teraz warty jest może z 3000 ale w tym pułapie nie zdecydował bym się chyba na inne auto . po raz kolejny ford mnie nie zawiódł i okazało się że jest to bardzo niedoceniona marka a powiedzenie ford g... wort raczej wykreowali ludzie którzy na codzień jeżdżą co najwyżej rowerami górskimi .
~Benoi
Kombi 1.8 16V 115KM 85kW
W 2008 roku dałem 10 000 po znajomości bo chodziły po 14 tys. Ogarniam wczasy, zakupy , normalne jazdy . Nie żałuję wydanej kasy bo mało włożyłem. Koleżanka kupiła C-maxa 2004 2.0 TDci - sprzęgło dwumasowe 3000 bez roboty, jakieś problemy z wtryskami bo paliwo nie takie . Co kupić ? Co kupic ?
~sourner
Kombi 1.8 16V 115KM 85kW
Płacisz za zalety auta a nie za znaczek na masce. Moim zdaniem najlepsze auto europejskie w swojej klasie - jedyna konkurencja to Honda civic (podobna frajda z jazdy i bez awaryjność tylko ta cena.... czy warto ?? To pozostawiam do indywidualnej oceny
~karol
Kombi 1.8 16V 115KM 85kW
auto dość tanie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
~kwloch96
Kombi 1.8 16V 115KM 85kW
samochód kupiłem w wersji GHIA za 3000 zł poza centralnym i klimą wszysko było sprawne i bardzo dobrze mi sie nim jezdziło.
~andrzej
Kombi 1.8 16V 115KM 85kW
w tym segmencie rynku bezkonkurencyjny. Za te pieniądze nie kupi się tak wyposażonego samochodu z takimi osiągami.
~Al
Kombi 1.8 16V 115KM 85kW
Jak go kupowalem to bylo jedno z najtanszych kombi na rynku (oprocz fiata i deuuu), a z jakoscia nie jest beznadziejnie...
~Paweł
Kombi 1.8 16V 115KM 85kW
Myślałem o zakupie innej marki ale chyba zostanę przy Fokusie lub Mondeo. Jak znajdę dobry stan.
~Piotrek
Kombi 1.8 16V 115KM 85kW
Idealne auto rodzinne. Nie za drogie, tanie w utrzymaniu, bezawaryjne. Trochę oklepane na drogach ;)
Ford Focus I Kombi