Lista ocen Ford Focus I Kombi 1.8 TDDI 90KM 66kW 1999-2005 (86) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 79 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~krzem
Kombi 1.8 TDDI 90KM 66kW
Chyba nigdy nie przekroczyłem 5,8 l/100 km. Części w ASO drogie i wymieniają całymi modułami. Lepiej poszukać tańszych zamienników. Korzystałem z 3 różnych ASO w Łodzi i z żadnego nie byłem zadowolony - przy takim przebiegu szkoda na ASO pieniędzy
~kedarrr
Kombi 1.8 TDDI 90KM 66kW
Ceny części na dobrym poziomie, większość dostępna \"na miejscu\". Trzeba uważać na zamienniki, niektóre lepiej omijać. Póki co bez większych napraw. To tu to tam jakieś drobnostki. Spalanie na dobrym poziomie. Średnia 6,5 litra.
~waldi.chwalak@vp.pl
Kombi 1.8 TDDI 90KM 66kW
na trasie 6,1 l/100 km , w mieście weźmie nawet 7,4 l a średnio to 6,7l/100 km. chyba że trzeba pilnie i szybko dojechać i jeszcze w dodatku przy włączonej klimie to i nawet 10 l weźmie. W sumie ile mu wlejesz to tyle spali :-)
~Ludzki
Kombi 1.8 TDDI 90KM 66kW
Póki co tylko paliwo, niemal zgodnie z danymi fabrycznymi 5/7 l/100 km. Trzeba jednak uważać, ten silnik może popędzić auto, tylko tyle że przy ciężkiej nodze spalanie na poziomie 10 l/100 km nie jest wcale nierealne.
~zbigniewpolska
Kombi 1.8 TDDI 90KM 66kW
Jestem użytkownikiem tej foczki od ponad 6lat. Z kilometrów wyszły dwie zmiany rozrządu. Poza tym to łączniki stabilizatorów na tył oraz sworzeń na wahaczach-przód. Jak na taki przebieg i tyle lat to nic.
~kamil
Kombi 1.8 TDDI 90KM 66kW
Zadbany egzemplarz posłuży na lata nie ma problemów z pompą tak jak nie którzy piszą.Spalanie dobre jestem młody lubię spalić kapcia i dobrze przycisnąć nie do zdarcia samochód tanie części polecam.
~mp9790@op.pl
Kombi 1.8 TDDI 90KM 66kW
Zużycie paliwa w jeździe miejskiej (30%) i w trasie (70%) oscyluje w granicach 5,5-6,o litra. Napraw nie było póki co zbyt wiele, ale ceny podstaw, czyli rozrząd, oleje, filtry są w akceptowalnych granicach.
~major0203
Kombi 1.8 TDDI 90KM 66kW
nie jes tak słodko jak by się mogłowydawać. wiadomo zależ od nogi. ja nie mogę zejść poniżej 6.5 w miescie, 5.5 trasa,10.5 miasto i to dobrze w pedał. ale fordy nigdy nie należały do oszczędnych
~zoltar24
Kombi 1.8 TDDI 90KM 66kW
spalanie przy dynamicznej jeździe) miasto 6,8 l/100km (50/50 z klimą) trasa 4,3-5 l/100km (bez klimy z klimą) (dane mierzone po przejechaniu 5000km, na stacji, nie są to wskazania komputera :)
~Andriu1984
Kombi 1.8 TDDI 90KM 66kW
Nie ma fajerwerkow ale pod katem ekonomicznosci moja foczka nie wypada zle. Spalanie ok. 6 l/100km, a czesci sa dosyc tanie. Tak wiec smialo mozna polecic to autko.
Ford Focus I Kombi