Lista ocen Ford Focus II Hatchback 5d (271) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 225 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~beast
Hatchback 5d 1.6 Duratec Ti-VCT 115KM 85kW
Szybko zaczyna chłodzić i grzać. Nie ma tematu zaparowanej szyby, bo wtedy wystarczy albo właczyc jej podgrzewanie, ale nawiew na maksa na 2 sek.
~Krzycho
Hatchback 5d 1.6 Duratec 100KM 74kW
Ja tam nie widzę żadnych złych stron wentylacji. Tym co tak parują szyby polecam poodkurzać dywaniki i tapicerkę z piachu który trzyma wilgoć
~iwex_a
Hatchback 5d 1.6 Duratec 100KM 74kW
Klima (dwustrefowa) i ogrzewanie - tutaj nie widze zadnych minusów. (Nawet jak pada nie parują mi szyby tak jak to mialo miejsce w astrze)
~radekm
Hatchback 5d 1.8 Duratorq TDCi 115KM 85kW
Wentylacja i ogrzewanie ok. Z klimy zaczęło śmierdzieć pookoło 5 miesiącach od zakupu. Serwis wyczyścił instalację, po miesiącu zapaszek powrócił.
~Mikuś_b27
Hatchback 5d 1.6 Duratec Ti-VCT 115KM 85kW
System climatronic w tym aucie pracuje bez zarzutu.Zawsze nagrzewa auto do wymaganej przez kierowcę temperatury i jak narazie się nie zepsuł.Tutaj 5 gwiazdek.
~majk
Hatchback 5d 1.6 Duratorq TDCi DPF 109KM 80kW
polecam klime automatyczną( standard w wersji fx gold) nawet przy obecnych mrozach auto nagrzewa sie w ciągu 5 minut do temperatury sauny :)
~Zielony Kierowca
Hatchback 5d 1.4 Duratec 80KM 59kW
Nie ma co dużo pisać. W zależności od paliwa albo ciepło jest szybciej albo wolniej. Wentylacja też daje radę. Bez problemów.
~Krzysiek
Hatchback 5d 2.0 Duratec 145KM 107kW
Super przyciemniane szyby auto się nie nagrzewa. Klimatronic działa perfecto i schładzany schowek poprostu niebo.
~patria
Hatchback 5d 1.6 Duratorq TDCi 90KM 66kW
Na zimnym nie można za bardzo szaleć a jak nie szalejesz to sie nie nagrzeje i koło się zamyka przy -10 -15 nagrzewa się z 10 km...
~Mateusz Wajche Przełóż
Hatchback 5d 1.6 Duratec Ti-VCT 115KM 85kW
tutaj również bez zastrzeżeń, wszystko działa jak należy, klima chłodzi szybko i wydajnie, tak samo z ogrzewaniem.
Ford Focus II Hatchback 5d