Lista ocen Ford Focus II Hatchback 5d (271) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 225 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~FrancooZ
Hatchback 5d 1.6 Duratec 100KM 74kW
Do wentylacji i ogrzewania też nie mam zastrzeżeń. Najfajniejsza rzecz w moim fordzie, to ogrzewana przednia szyba! Mistrzostwo świata!
~radosław
Hatchback 5d 1.6 Duratorq TDCi 90KM 66kW
dmuchawa słaba (w poprzednim samochodzie vw na II wymiatało) gdyby nie przednia podgrzewana szyba trzeba by było w deszczowe dni troszkę się naczekać
~Focusello
Hatchback 5d 1.8 Duratorq TDCi 115KM 85kW
Chłodzi i grzeje świetnie, ale niestety zabiera mu to sporo czasu. Silnik musi się rozgrzać do optimum, żeby klima spełniała swoją rolę.
~Lancer1990
Hatchback 5d 1.6 Duratec Ti-VCT 115KM 85kW
Dwu Strefowa Klima i Szybkie Ogrzewanie szyb Zimą działają wspaniale (H1) szybko dmucha zimnym i ciepłym powietrzem. Nic do zarzucenia.
~Mariusz
Hatchback 5d 1.8 Duratorq TDCi 115KM 85kW
Klimatyzacja ok. wydajna. Ogrzewania nie miałem okazji sprawdzić. Przy ustawieniu nawiewu na przednią szybę włącza się automatycznie klimatyzacja, bezsens.
~bolek
Hatchback 5d 1.6 Duratorq TDCi 90KM 66kW
Miałem pozapychane filtry, więc w zimie narzekałem na zbyt słaby podmuch, po serwisie powinno być już ok, bo podmuch jest 3-4 razy silniejszy.
~Wierzba
Hatchback 5d 1.6 Duratec 100KM 74kW
Klima jakby nie za mocna, konkretne chłodzenie dopiero przy 2 poziomie a w ciepłe dni przy 3, który już słychać. W Toyocie Auris, była znacznie wydajniejsza.
~chiquo@o2.pl
Hatchback 5d 1.6 Duratec Ti-VCT 115KM 85kW
póki co tylko się grzeję, ale dwustrefowa klimatyzacja może być tylko i wyłącznie plusem. świetne rozwiązanie z podgrzewaną elektrycznie przednią szybą.
~Yamabushi
Hatchback 5d 1.8 Duratorq TDCi 115KM 85kW
Wszystko działa jak należy. Standardowo duży plus za ogrzewanie przedniej szyby. Nawiewy nie są głośne, na pewno kosztem siły, co akurat mnie pasuje.
~Szymen
Hatchback 5d 1.6 Duratec Ti-VCT 115KM 85kW
Klimatyzacja jest bardzo wydajna, problem zaparowanych szyb praktycznie nie istnieje. Podgrzewane szyby świetnie spełniają swoje zadanie w zimie.
Ford Focus II Hatchback 5d