Lista ocen Ford Focus II Hatchback 5d (271) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 225 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~johnny
Hatchback 5d 1.6 Duratec 100KM 74kW
Szybko sie nagrzewa. Multum regulacji nawiewu, co ostatnio jest malo spotykane w innych autach. Co do klimy to jeszcze nie moge sie wypowiedziec bo kupilem auto zima...
~Tomi
Hatchback 5d 1.6 Duratec 100KM 74kW
Doświadczenia na razie tylko z pory letniej więc ogrzewanie to zagatka. Natomiast automatyczna klima jest OK. Nawet podczas największych upałów szybciutko robi miły chłodek.
~meduz
Hatchback 5d 1.6 Duratorq TDCi DPF 109KM 80kW
Klimatyzacja wydajna, szybko działa. W zimie szybko zaskakuje ogrzewanie. Trochę głupie i nieczytelne przełączniki sterowania temperaturą (przy słońcu nie widać wartości temp.).
~Artpe
Hatchback 5d 1.6 Duratorq TDCi 90KM 66kW
dość oporne nagrzewanie się w zimie, ale to diesel i przy -27st. C jestem w stanie to wybaczyć ;). Wentylacja bardzo dobra, nigdy nie miałem problemów z parującymi szybami.
~Paweł
Hatchback 5d 2.0 Duratec 145KM 107kW
Tutaj duuuzy plus, wszystko działa cicho I efektywnie rewelacja kilka sekund i gorąco. Klime włączam maks na 2 poziom a jest 4 I robi się natychmiast zimno
~Azu
Hatchback 5d 2.0 Duratec 145KM 107kW
Atu szybko się nagrzewa przez co już po chwili może zacząć grzać. Brak 2 stref klimatyzacji co na tylnej kanapie w lecie się mocno odbija.
~maciek
Hatchback 5d 1.8 Duratorq TDCi 115KM 85kW
jak kupiłem to myślałem, że słabizna ale wystarczyło, że wymieniłem filtr przeciwpyłkowy i super działa na piątkę (lepiej niż volvo s60) kteórym często jeżdżę.
~dart
Hatchback 5d 1.6 Duratec 100KM 74kW
Wkurza trochę parowanie tylnej szyby. W letnie deszczowe dni dopiero klima likwiduje problem. Zimą szybko uzyskujemy ciepły nawiew. W TDCI dłużej marzną :)
~MW
Hatchback 5d 1.6 Duratec 100KM 74kW
Bez klimatyzacji trudno odparować szyby podczas deszczu. Super ogrzewanie przedniej szyby. Dobry dodatek podłokietnik, poprawia komfort jazdy.
~mick
Hatchback 5d 1.6 Duratec 100KM 74kW
Szybko się nagrzewa, przynajmniej wg wskaźnika. Ogrzewanie wnętrza zaczyna działać po ok 5 minutach spokojnej jazdy (przy temp zewn 0 stopni), Wentylacja OK.
Ford Focus II Hatchback 5d