Lista ocen Ford Focus II Hatchback 5d (271) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 225 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~zjk@op.pl
Hatchback 5d 1.6 Duratorq TDCi 90KM 66kW
Nie mam klimy, czy ogrzewania postojowego. Jak to diesel (wysoka sprawnosc, wiec slabiej sie grzeja) nie ma co liczyc na szybkie nagrzewanie wnetrza zima. Poza tym wentylacja pracuje dobrze. Jest obieg wewnetrzny powietrza.
~fordel
Hatchback 5d 1.6 Duratec Ti-VCT 115KM 85kW
Ogrzewanie, wentylacja - OK, klime dopiero bede testowal w lecie... bardzo przydatna ogrzewana szyba przednia... kiepsko rozwiazany nawiew na przednia szybe - w deszczowa pogode trzeba uzywac klimy lub ogrzewania szyby.
~Marcik marcinszyjut@wp.pl
Hatchback 5d 1.8 Duratorq TDCi 115KM 85kW
Bardzo długie nagrzewanie sie silnika , zimą po 25 km osiąga 85 stopni. Benzynka po 5 minutach ukrop. W jeździe miejskiej ciągle zimno. Klima ok idzię ją wysterowac ,a mam manuala. Dlatego nie żałuje , że nie wybrałem klimatronika.
~Alan Sz
Hatchback 5d 1.8 Duratec Flexifuel 125KM 92kW
Nie mam niewiadomo jakiego porównania. Latem leci chłodne powietrze, zimą ciepłe. Poza tym zapachy nie pozostają w aucie więc myślę że mogę stwierdzić że wentylacja jeat jak najbardziej dobra.
~Alan Sz
Hatchback 5d 1.8 Duratec Flexifuel 125KM 92kW
~kriskrik
Hatchback 5d 1.6 Duratorq TDCi 90KM 66kW
Bezawaryjna klimatyzacja i ogrzewanie. Na wielki plus nagrzewnica przedniej szyby - mimo ze to dosc stary model, ta funkcja dzialala znakomicie (w ciagu 1 minuty w pelni zmrozona szyba sie oczyszczala)
~Olo
Hatchback 5d 1.8 Duratorq TDCi 115KM 85kW
Mój egzemplarz ma nagrzewnicę elektryczną (PTC), która jest druga najlepszą rzeczą w tym aucie, po zawieszeniu. Bez tego 1.8 tdci na mrozie potrzebuje kilkunastu kilometrów, żeby nagrzać wnętrze.
~Paweł S.
Hatchback 5d 1.6 Duratec 100KM 74kW
Dwustrefowa klimatyzacja jest fantastyczna. Można ustawić temperaturę inną dla siebie inną dla pasażera. Różnica w temperaturze może wynosić nawet 4 stopnie Celsjusza. Odczuwa się różnicę.
~stello
Hatchback 5d 1.8 Duratorq TDCi 115KM 85kW
wentylacja może bez cudów ale w normie a ogrzewanie ok ale dopiero jak auto sie nagrzeje a zimą to chwile trwa bo to diesel,klimatyzacja naprawdę daje rade i super jest podgrzewana przednia szyba zimą bajka
~Piotrek
Hatchback 5d 1.6 Duratec Ti-VCT 115KM 85kW
Bardzo dobrze. Nawiew jak i klima działa bardzo wydajnie. A do tego grzana przednia szyba, która w zimie daje duży komfort. Sąsiedzi skrobią szyby a ja sobie słucham radia w środku i po minucie ruszam:)
Ford Focus II Hatchback 5d