Lista ocen Ford Focus II Kombi (211) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 178 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Paweł M.
Kombi 1.6 Duratorq TDCi DPF 109KM 80kW
Klamka bagażnika 2 awarie.Podświetlenie tablicy rejestracyjnej.Przepalające się żarówki postojowe i świateł mijania.
~BARISTA
Kombi 2.0 Duratec 145KM 107kW
PRZEZ ROK 75TYŚ KM REGULACJA INSTALACJI LPG ORAZ ŁOŻYSKA KÓŁ WYMIENIANE KOMPLETNE Z PIASTAMI SIADAJĄ CZĘSTO KOSZT OK 200ZŁ SZT
~Swietlu
Kombi 1.6 Duratorq TDCi 90KM 66kW
wymiana przedniego zderzaka - schodziła farba. Hałasująca tylna klapa - wymaga regulacji prawdopodobnie zamka.
~suchy:)
Kombi 1.6 Duratec Ti-VCT 115KM 85kW
hmmm.zawiodło koło zmiennej fazy rozrzadu,koszt z naprawa 1000zl,poza tym?nic.wolał bym silnik 2.0. ale taki sie wybrało i już.
~Sebastian
Kombi 1.6 Duratorq TDCi 90KM 66kW
Póki co samochód nie sprawia problemów, czekam na wymianę rozrządu, ale to normalna aprawa przy tym przebiegu.
~gusek
Kombi 2.0 Duratorq TDCi 136KM 100kW
Jak wspomniałem, chwilowa awaria pedału gazu, zepsuty przycisk w klapie bagaznika, poza tym nie mam się do czego przyczepić
~kolofix
Kombi 2.0 Duratec 145KM 107kW
Przejechałem za mały dystans żeby się wypowiedzieć, ale znajomi robią ogromne ilości km bezawaryjnie w autach flotowych.
~JJ
Kombi 1.8 Duratorq TDCi 115KM 85kW
Jest dobrze. Jedyna usterka to uszkodzony czujnik temperatury cieczy chlodzacej - wariowala wskazowka na desce.
~miszcz kierownicy
Kombi 1.6 Duratec 100KM 74kW
Żarówki podświetlania tablicy i mijania co jakiś czas padały. Żarówki mijania to minimum raz na miesiąc wymieniałem.
~Bartek
Kombi 1.6 Duratec 100KM 74kW
Nic sie nie psuje, nic nie skrzypi nic nie odpada. 2 razy nie chciał mi odpalić, ale po minucie spokoju problem przepadł.
Ford Focus II Kombi