Lista ocen Ford Focus II Kombi 2.0 Duratorq TDCi 136KM 100kW 2004-2011 (21) - Widoczność

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marcin
Kombi 2.0 Duratorq TDCi 136KM 100kW
Lusterko wsteczne przeslania widocznosc pod katem, ktory jest czesto potrzebny, zeby zobaczyc auta wyjezdzajace z boku. Lusterka boczne sa beznadziejne i dla bezpieczensta zawsze sie obracam, bo mialem kilka goracych chwil, kiedy nie widzialem auta obok.
~szary11
Kombi 2.0 Duratorq TDCi 136KM 100kW
Widoczność we wszystkich kierunkach wystarczająco dobra. Nocą mało wydajna lampa wstecznego. Lusterka wsteczne mogły by być większe - po lifcie znacznie je poprawiono. Wewnętrzne, fotochromatyczne - mega wygodne.
~olowiany
Kombi 2.0 Duratorq TDCi 136KM 100kW
Widoczność we wszystkie strony jest optymalna. Nie wiem dlaczego niektórzy narzekają, że kombi jest pod tym względem gorsze? Mnie się wydaje łatwiejsze, ponieważ tam gdzie koniec szyby, tam koniec samochodu.
~ladam1978
Kombi 2.0 Duratorq TDCi 136KM 100kW
W zakrętach trochę przeszkadzają dość szerokie słupki przednie, ale w nowych autach to już standard - bezpieczeństwo na pierwszym miejscu.
~Piotr
Kombi 2.0 Duratorq TDCi 136KM 100kW
Nic dodać nic ująć. Miałem wersję z fabrycznymi czujnikami parkowania. To przy wersji kombii było naprawdę rewelacyjne
~Damian
Kombi 2.0 Duratorq TDCi 136KM 100kW
Bez zastrzeżeń, lusterka duże, widoczność do tyłu wystarczająca, brakuje jedynie fotochromatycznego lusterka.
~MaciejNEMO
Kombi 2.0 Duratorq TDCi 136KM 100kW
Miałem go na seryjnych 17" alufelgach z oponami 205/50/17 i baardzo przyzwoicie wybierał nierównosci.
~mariusz.zdunek@quarkr.pl
Kombi 2.0 Duratorq TDCi 136KM 100kW
Trochę dziwnie widać do tyłu, ale bezpiecznie, zawsze mam wrażenie, że jestem pół metra bardziej cofnięty.
~llaszczewski@op.pl
Kombi 2.0 Duratorq TDCi 136KM 100kW
Nie zwracam na tą cechę szczególnej uwagi. Dla mnie wystarczy.
~paweł
Kombi 2.0 Duratorq TDCi 136KM 100kW
do przodu super, do tyłu gorzej ale nadrabia czujnikami parkowania
Ford Focus II Kombi