Lista ocen Ford Focus II (1181)

~Daniel
Hatchback 3d 1.6 Duratec 100KM 74kW
Polecam auto w 100% z silnikiem benzynowym 1.6 , auto wszechstronne , wygodne , sporo miejsca jak na hatchback-a. Posiadam w aucie wielofunkcyjną kierownice , spore ułatwienie , tempomat bardzo przydatne 0 problemów, spory bagażnik. Tani w eksploatacji.W 3 drzwiowej wersji daleko trzeba sięgać po pasy bezpieczeństwa , co jest nie wygodne.
3,6
~foxx76
Hatchback 3d 2.5 Duratec ST 225KM 165kW
Auto które robiło to po co było kupione, czyli dawało frajdę. Osiągi były zadowalające, komfort spory, zwracało na siebie uwagę, dało się go lubić. Gdyby nie ciągłe problemy z rdzą i wada fabryczna związana z układem napędowym, to pewnie bym go nie sprzedał.
3,2
~Webler
Hatchback 5d 1.6 Duratec 100KM 74kW
Samochód tragiczny, kompletny bubel. Zapraszam do dalszej lektury, zaznaczam że mój egzemplarz jest wyjątkowo zadbany, absolutnie bezwypadkowy. Tandetne wykończenie, częste drobne usterki, niemożność zainstalowania gazu LPG - zdecydowanie nie polecam tego samochodu. Chyba że ktoś nie lubi gazu, toleruje tandetę i czasem lubi sobie poczyścić styki czy wsadzić z powrotem lampy wypadające z zatrzasków - to będzie zadowolony.
~kapelusznik
Hatchback 5d 1.6 Duratec 100KM 74kW
Samochód odebrałem w salonie i od tej pory był to mój podstawowy pojazd. Jeżdżę głównie po mieście (powiedzmy 80% czasu) i w takim środowisku Focus II radzi sobie poprawnie. Przy wyjeździe poza miasto, w szczególności przy 4 dorosłych osobach na pokładzie i pełnym bagażnikiem robi się przeciętnie, jeżeli chodzi o dynamikę, natomiast nadal da się utrzymać sensowne spalanie. Mój styl jazdy to 92% eco-drivingu, 8% dynamiki. Jeżeli chodzi o...
~Konrad
Kombi 1.8 Duratorq TDCi 115KM 85kW
Samochód generalnie OK. W rozsądnej cenie można nabyć w miarę nowy egzemplarz. Samochód ma 220 000 km na liczniku, ja przejechałem ok. 50 000 i jedyną większą awarią były pompowtryskiwacze (które mi skutecznie wypompowały portfel).
~EntuzjastaFocusa
Hatchback 5d 1.6 Duratorq TDCi 90KM 66kW
Pracuję na co dzień jako przedstawiciel handlowy i użytkuję samochód prywatny do celów służbowych. Poruszam się po Warszawie i Mazowszu. Posiadam auto od 2 lat, kupiłem je jako poleasingowe z przebiegiem 83 000 km, przejechałem nim prawie 60 000 km, więc moja opinia myślę, że będzie dość wiarygodna. Potrzebowałem auta zwinnego, do jazdy po Warszawie, którym będę w stanie relatywnie łatwo zaparkować- czujniki parkowania z tyłu świetnie się...
~imiel11
Kombi 1.8 Duratorq TDCi 115KM 85kW
Jest to moja 2 opinia o tym samochodzie. pierwsza po 2 tys km a teraz po 20 tys. Na wstępie napiszę że ten serwis uważam za znakomity. Jestem wielkim fanem AutoCentrum bo dzięki niemu mogę rozwijać swoje zainteresowania i pasję, a także przez wiedzę jaką między innymi także i tu zdobyłem zmieniłem swój fach i obecnie pracuję jako doradca serwisowy w europejskiej sieci serwisów. W ocenie mojego samochodu będę starał się być jak najbardziej...
4,1
~kamk
Kombi 1.8 Duratorq TDCi 115KM 85kW
Niczego mu nie brakuje, ale jak pojeżdżę nowymi autkami w delegacje, to jednak czuje się niedosyt. Przy rówieśnikach naprawdę nie mam powodu do jakiegokolwiek narzekania. Dobry napęd, wygodny, dobre materiały, mało co się psuje jak na przebieg, tanie naprawy.
3,6
~norbert85r
Focus C-Max 2.0 TDCi 136KM 100kW
Autko niewielkie miłe dla oka wygodne i świetnie dające sie prowadzić. Niestety pomimo że przepłaciłem za swój egzemplarz i tak wymagał dużych nakładów finansowych kazdego miesiąca... A to wciąż niewiele w porównaniu do kolegi z 1.6 tdci
~szary11
Kombi 2.0 Duratorq TDCi 136KM 100kW
Bardzo dobre auto za rozsądne pieniądze. Po przesiadce z mondeo (przed MK III miałem MK II) obawiałem się, że będzie brakowało przestrzeni. Jednak Focus okazał się autem dający wystarczającą przestrzeń i komfort jazdy w poręcznym opakowaniu.