Lista ocen Ford Focus III Hatchback 5d (65) - Ergonomia

Na liście zabraknie 60 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~holek
Hatchback 5d 1.6 EcoBoost 150KM 110kW
Mam najwyższą wersję plus mnóstwo dodatków i od kierownicy w lewą stronę naliczyłem ponad 30 przycisków (w ogóle nie liczę tych na konsoli). Pomimo tego ogromu wszystko jest mega intuicyjne.
~Wojtek
Hatchback 5d 1.6 EcoBoost 150KM 110kW
Jest kilka schowków. Dwa uchwyty na napoje. Spore kieszenie w drzwiach. Schowek mały obok kierownicy. Brakuje miejsca na telefon. Ratuje tylko jakiś uchwyt na nawiewy.
~FigoFago
Hatchback 5d 1.6 EcoBoost 150KM 110kW
bez zastrzeżeń moze tylko dostępnośc schowka z miejsca kierowcy jest ograniczona (trudno dosięgnąc do wnętrza) a mam 184 cm wzrostu więc nie powinno być trudności
~Marcel
Hatchback 5d 1.6 Duratec 105KM 77kW
Brak ekranu dotykowego akurat odbieram na plus. W mojej wersji nie ma za dużo bajerów, więc obsługa jest prosta i łatwa do opanowania. Wygodne sterowanie komp. i radiem z kierownicy.
~Spedegonzales
Hatchback 5d 1.6 Duratorq TDCi DPF 95KM 70kW
Deska rozdzielacza super (jeszcze się nie znudziła), fotele mogły by lepiej trzymac na boki, cała reszta plastików jest nie za miła w dotyku ale przynajmniej nie trzeszczy.
~Rekowski
Hatchback 5d 1.6 Duratorq TDCi DPF 95KM 70kW
Egonomicznie bardzo dobrze, przyciski, wajchy, podłokietnik, wszystko ciekawie i z rozumem zaplanowane. Użyłbym lepszych materiałów na oparciu drzwi.
~Robert
Hatchback 5d 1.6 EcoBoost 150KM 110kW
Duża liczba przycisków i włączników miała być problemem, ale układ nie sprawia żadnych problemów. Naprawdę szybko można wszystko zapamiętać.
~Jasper
Hatchback 5d 1.6 EcoBoost 150KM 110kW
Dwie uwagi: parę razy zawadziłem kolanem o wyłącznik świateł, po zatym niektóre przyciski działają trochę inaczej niż się można było spodziewać.
~Reczo17
Hatchback 5d 1.6 EcoBoost 182KM 134kW
Kierownica, skrzynia i fotel przyjemnie rozwiązane i wykonane. Co więcej nie zużywa się ich obicie zbyt szybko.
~lewap02
Hatchback 5d 1.6 EcoBoost 150KM 110kW
Tutaj też nie jest dobrze, moim zdaniem. Schowków nie ma zbyt wiele i nie są zbyt funkcjonalne. Brakuje sprytu w projekcie.
Ford Focus III Hatchback 5d