Lista ocen Ford Focus III Hatchback 5d 1.6 EcoBoost 150KM 110kW 2011-2014 (17) - Ergonomia

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~piotr
Hatchback 5d 1.6 EcoBoost 150KM 110kW
w wersji Titanium klawiszy na kosnoli i przy kierownicy co nie miara, ale daje się z czasem (i instrukcją) połapać denerwują ciut nieporęczne schowki - szczerze to przy paru, nie wiem nawet co \'autor miał na myśli\' przy jeździe z tempomatem, jak nogę oprzemy o centralny tunel, to trochę się wpija \'stylizowana na literę Z\' wajcha od ręcznego - nie wiem jak to w niższych wersjach wygląda, bo tam ma ona inny kształt jeszcze jedno,...
~RM
Hatchback 5d 1.6 EcoBoost 150KM 110kW
Duży plus dla Forda. Nauka obsługi auta, mimo mnogości przycisków, jest krótka. Wszystkie przyciski dobrze opisane, znajdują się w zasięgu ręki. Występuje niewielki problem przy wybieraniu numerów telefonicznych przy sparowaniu telefonu z radiem z uwagi na małe przyciski. Trochę brakuje schowków. Fotele w wersji Titanium sportowe z dobrym podparciem bocznym i regulacją lędźwi. Na początku eksploatacji słyszałem dziwne piski fotela. Po jakimś...
~robsonik67
Hatchback 5d 1.6 EcoBoost 150KM 110kW
wszystko pod ręką ale radio Sony to porażka-brzmi jak drewno ,ma niepraktyczną obsługę i mnóstwo przycisków. Poza tym jest o'k-schowki gdzie trzeba ,wygodny podłokietnik ze sporym schowkiem ,regulacja siedzeń mogłaby być lepsza. Dobre podparcie boczne i całkiem wygodne siedzenie kierowcy. Funkcja globalnego opuszczania i zamykania szyb z pilota-świetne w upały, pozwala szybko przewietrzyć nagrzane wnętrze.
~HargKrak
Hatchback 5d 1.6 EcoBoost 150KM 110kW
Konstruktorzy postarali się bardzo. Wszystkie przyciski są rozmieszczone w zasięgu ręki. Wszystko odbywa się intuicyjnie. Dwa mankamenty to mało wygodne wpisywanie danych do navi (wersja bez nawigacji dotykowej) oraz przyciski nawigowania ustawieniami radia umieszczone na kierownicy (może mam krótkie palce i mi jakoś mało wygodnie).
~Antoni
Hatchback 5d 1.6 EcoBoost 150KM 110kW
Tutaj wszystko jest - jak całe auto - przeciętne. Fotele trochę ciasne ale wygodne; dobry dostęp do mnóstwa przełączników - można się tego nauczyć. Malutkie kieszenie boczne, mało uchwytów na napoje, mało miejsca dla kierowcy. Przełącznik świateł można sobie przypadkowo włączać (lub wyłączać)kolanem.
~holek
Hatchback 5d 1.6 EcoBoost 150KM 110kW
Mam najwyższą wersję plus mnóstwo dodatków i od kierownicy w lewą stronę naliczyłem ponad 30 przycisków (w ogóle nie liczę tych na konsoli). Pomimo tego ogromu wszystko jest mega intuicyjne.
~Wojtek
Hatchback 5d 1.6 EcoBoost 150KM 110kW
Jest kilka schowków. Dwa uchwyty na napoje. Spore kieszenie w drzwiach. Schowek mały obok kierownicy. Brakuje miejsca na telefon. Ratuje tylko jakiś uchwyt na nawiewy.
~FigoFago
Hatchback 5d 1.6 EcoBoost 150KM 110kW
bez zastrzeżeń moze tylko dostępnośc schowka z miejsca kierowcy jest ograniczona (trudno dosięgnąc do wnętrza) a mam 184 cm wzrostu więc nie powinno być trudności
~Robert
Hatchback 5d 1.6 EcoBoost 150KM 110kW
Duża liczba przycisków i włączników miała być problemem, ale układ nie sprawia żadnych problemów. Naprawdę szybko można wszystko zapamiętać.
Dziennik kosztów dla Ford Focus III Hatchback 5d 1.6 EcoBoost 150KM 110kW
7,9
~Jasper
Hatchback 5d 1.6 EcoBoost 150KM 110kW
Dwie uwagi: parę razy zawadziłem kolanem o wyłącznik świateł, po zatym niektóre przyciski działają trochę inaczej niż się można było spodziewać.
Ford Focus III Hatchback 5d