Oceny Ford Focus III Kombi 1.6 Duratec 105KM 77kW od 2011

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Ford Focus III Kombi 1.6 Duratec 105KM 77kW od 2011

~Daniel
Kombi 1.6 Duratec 105KM 77kW
Rodzinny samochód, który przy spokojnej jeździe pozwala na bardzo komfortową i oszczędną podróż. Pojemny bagażnik pozwala zabrać duży bagaż, a na tylnich siedzeniach wygodnie usiądą dwie wysokie (180 cm), dobrze zbudowane osoby. Zawieszenie zasługuje na ogromne uznanie - dobrze tłumi nierówności i precyzyjnie wchodzi w zakręty (przy rozsądnej prędkości). Nie polecam dla osób, które często wyprzedzają na drogach krajowych - z tirem, czy...
~GrzegS0n
Kombi 1.6 Duratec 105KM 77kW
Mam to auto dopiero od pół roku i przejechałem ponad 8kkm więc nie do końca moja opinia będzie obiektywna. Ogólnie auto robi dobre wrażenie. Silnik o mocy 105KM jest dość dynamiczny jak tę moc i pojemność, spodziewałem się że będzie gorzej. Z pewnością lepiej przyspiesza niż Golf Variant 1.6 czy Megane 1.6. Jakość materiałów wnętrza jest bardzo różna, plastiki i tapicerka drzwi jest moim zdaniem słabej jakości. Elementy deski rozdzielczej są...
2,5
~Sebix
Kombi 1.6 Duratec 105KM 77kW
Nie rozumiem sukcesu tego auta. Wytrzymałem rok z kawałkiem. Nie to żeby coś tam się psuło, zwyczajnie koncepcja auta której nie byłem w stanie zaakceptować i się przyzwyczaić. No i jakość wykonania, użytych materiałów i rozwiązań technicznych zdumiewająco niska.
~Roman
Kombi 1.6 Duratec 105KM 77kW
Po 7 latach użytkowania samochód okazał się niezawodny i praktyczny. Sinik 1,6 l okazuje się niezawodny i trwały. Średnie zużycie paliwa 6,5 litra. Brak uwag negatywnych.
4,1
~Piotr
Kombi 1.6 Duratec 105KM 77kW
Focus to niezły samochód, z tym silnikiem nie jest rakietą ale do spokojnej jazdy wystarcza. Jeżdżę nim 3 lata, od nowości więc zdążyłem poznać jego dobre i złe strony.
~Bogusław
Kombi 1.6 Duratec 105KM 77kW
Dobrze wykonany samochód w C - klasie. Niedrogi w codziennej eksploatacji. Części zamienne łatwo dostępne i w konkurencyjnej cenie. Szczególnie cenię sobie niezawodność.
3,5
~Tomek
Kombi 1.6 Duratec 105KM 77kW
Auto może ciut lepsze niż przeciętna. Jakość materiałów w miarę przyzwoita, stylistyka wnętrza na 4, ale wyglądem, komfortem ani niczym szczególnymi nie zachwyca.
~Messer
Kombi 1.6 Duratec 105KM 77kW
Jedyny niesmak puki co, to kiepskie fotele, gdyby nie to dałbym 5.
4,1
~Slawek