Oceny Ford Focus III Kombi 1.6 Duratorq TDCi DPF 95KM 70kW 2011-2014

Ford Focus III Kombi 1.6 Duratorq TDCi DPF 95KM 70kW 2011-2014 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Ford Focus III Kombi 1.6 Duratorq TDCi DPF 95KM 70kW 2011-2014

~szymon
Kombi 1.6 Duratorq TDCi DPF 95KM 70kW
Samochód w niskiej cenie dla niskiej sfery społecznej, w podstawowej wersji dosłownie nic nie ma, dobrze że na głowe nie pada i ma przednie boczne szyby elektryczne bo tylnich elektrycznych nie ma ale za to korbka czarna fajna. w 2013r przy wyjedzie z fabryki felgi stalowe to jakieś nieprozumienie niby widziały gały co brały ale to już jednak przesada. Całokształt wygląda zacnie 11 letnia kolumbryna w cenie 15-17tys. W tej cenie możemy nabyć...
Kombi 1.6 Duratorq TDCi DPF 95KM 70kW
Po przejechaniu 225 000km pragnę dorzucić kolejne odczucia nt Focusa. W dalszym ciągu jestem bardzo mile zaskoczony autem. Gdybym wsiadł po raz pierwszy do niego nie podejrzewałbym że ma przejechane blisko ćwierć miliona. Jedyny zużyty element to troszkę wytarta skóra na kierownicy. Reszta bez oznak zuzycia. Spalanie średnie z komputera 4,8l/100km i takie jest w rzeczywistości przy dystrybutorze. Fakt, że 90% przebiegu to trasa. Na...
~Poczciwy MM
Kombi 1.6 Duratorq TDCi DPF 95KM 70kW
Jak na 5 lat eksploatacji to jest ok. Dobre dla 4 osób z bagażem. Auto fajnie jeździ, po za jedną brak poważnych awarii, jest poręczne i dość dobrze wykonane np. brak widocznych śladów zużycia wnętrza. To co denerwuje, to trzaski tablicy rozdzielczej i wentylatora.
~Krzysztof
Kombi 1.6 Duratorq TDCi DPF 95KM 70kW
Jest to mój pierwszy Ford ale na pewno nie ostatni. Auto zaskoczyło mnie przede wszystkim niskim spalaniem i kulturą pracy silnika. Dzięki temu jazda jest naprawdę przyjemna. Samochód jest zrywny mimo małej mocy silnika. Wcześniej jeździłem Octavią 1.6 102 KM. Niby trochę więcej koni, ale w porównaniu do Focusa Octavia wypada marnie. Focus ma już 205 tys. km. Kupiłem go z przebiegiem 180 tys. km. Nie było przez ten czas żadnych awarii.
~wfm1958
Kombi 1.6 Duratorq TDCi DPF 95KM 70kW
Auto ogólnie fajnie wyposażone, parkt tronic, park asist, zaczytywania znaków drogowych na desce rozdzielczej, asystent pasa ruchu itp, spędzam w nim około 6 godzin dziennie, przeciętnie pokonuje 150 km dziennie, na trasie fajnie się prowadzi po mieście rownież przyjemnie ale... Bagażnik jak na te klasę za mało, tapicerka tragedia drugi fotel na gwarancje
4,1
~maciek
Kombi 1.6 Duratorq TDCi DPF 95KM 70kW
Bardzo przyzwoity średniak :-) Tylko tego spalania nigdy nie zrozumiem - jakim samochodem bym nie jeździł, to z komentarzy w internecie wynika, że mój egzemplarz pali 2-3 litry więcej niż powinien. Widocznie mam ciężką nogę ;-)
Kombi 1.6 Duratorq TDCi DPF 95KM 70kW
Kolejny wpis przy przebiegu 166tys. km. W dalszym ciągu spalanie średnie 4,9l/100km. Pojawiła się pierwsza usterka - wyciek z uszczelniacza prawej półosi. Wymiana w serwisie. No i przestała działać klima - ale to sprawka gościa pod maską - który przegryzł wąż od klimy. Poza tym autko śmiga bezproblemowo. Jak na auto służbowe - doskonały zakup. Mógłby mieć troszkę większy zbiornik paliwa bo czasami co 2 dni tankowanie. W dalszym ciągu - POLECAM.
~Lee
Kombi 1.6 Duratorq TDCi DPF 95KM 70kW
Służbowe auto mam od nowośći. Srednie spalanie ze 116000km 4,9 l/100km (większość trasy). Żadnych problemów poza tankowaniem i wizytami w serwisie średnio co 2 miesiące. Wymienione 2 razy klocki i raz tarcze (pewnie gdyby auto było prywatne to tarcze by jeszcze polatały) ale skoro serwis chciał wymienić nie protestowałem. Na zbiorniku można zrobić 1000km bez wielkiego wysiłku i tankujesz 45 litrów. Jak dotąd polecam.
~Ged
Kombi 1.6 Duratorq TDCi DPF 95KM 70kW
Ciasno, awaria wspomagania sprzęgła. ale cicho przy szybkiej jeździe i oszczędnie.Lepsze materiały niż w poprzeniej generacji ale bez polotu. Świetne zawieszenie, precyzja, komfort i cisza. Do miasta nie polecam, ale w szybką trasę jest ok.
Kombi 1.6 Duratorq TDCi DPF 95KM 70kW
Po przejechaniu prawie 40kkm auto bardzo mile mnie rozczarowuje. Tylko lać i jeździć. Jazda to czysta przyjemność. Spalanie zaskakujące ok 5l/100km przy dość dynamicznej jeżdzie (większość tras). Może przydałoby się kilka koni więcej, ale i te 95 daje frajde z jazdy. Bagażnik w kombi całkiem spory. Jedyny mankament to przed I serwisem dwa razy turbina się zacięła na chwilę - po serwisie podobno nasmarowali jakąs linkę czy coś tam i faktycznie...
Ford Focus III Kombi