Lista ocen Ford Focus IV Active Kombi (10) - Całokształt

~Rado
Active Kombi 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
Samochód, który daję frajdę z jazdy i jednocześnie zapewnia komfort i przyjemność użytkowania. Przed zakupem oglądałem i jeździłem Megane Grandtour 160 TCe FAP, Corollą TS 2.0 Executive, Leonem ST FR (III gen.) i Kią Proceed GT (fajny wariat) i stwierdzam, że Focus to najlepszy wybór na rodzinne (już wkrótce 2+2), nowoczesne, praktyczne auto i do tego z pazurem, choć osiągi ma nieco słabsze niż wymieniona konkurencja. Sporo miejsca z przodu i...
~Marcin ND
Active Kombi 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
Obecnie 4600 odebrany na początku grudnia. Dlaczego active? Zależało mi na samochodzie gdzie nie będę musiał myśleć czy ten krawężnik jest dla mnie za wysoki, dziurawa szutrowa droga na nowo budowanym osiedlu, itd. Jak to moj znajomy podsumował "on ma taki prześwit jak wszystkie auta sprzed 20 lat :D" i chyba miał racje. Dodatkowo linia boczna i okna w kombi nie wygladaja jak karawan ;) żona zaakceptowala ;). Samochód komfortowy, dobrze...
~Paweł
Active Kombi 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
Znakomite auto rodzinne. Mogę się przyczepić tylko do drobiazgów. Absolutnie nie żałuję wyboru. Spalanie nie za duże, dostateczna moc, dobre prowadzenie, wygodne, ładne, dobrze wykończone w środku, ciche i z dobrej jakości firmowym audio. Właściwie jedynym rozczarowaniem było dla mnie trzymanie pasa ruchu - niby coś tam ten asystent odbijał kierownicę,jak się zbliżałem do krawędzi pasa, ale w praktyce to nie działało poprawnie. Jak sobie...
~Sławomir
Active Kombi 1.0 EcoBoost Hybrid 155KM 114kW
To mój 3 Focus. 2 poprzednie to diesel 1,8 i 1,5tdci. Gdyby nie adblue pewnie bym kupił nastepnego diesla. Mam wersie Active kombi w porównaniu do poprzedniego MK3 to przepaść na korzyść MK4. Auto zdecydowanie większe bardzo dobrze wyciszone no i sam wygląd na 5.
Active Kombi 1.0 EcoBoost 125KM 92kW
Dość dynamiczny, oszczędny silnik - wygrywa kategorie do pojemności 1.0 International Engine Of The Year 8 lat z rzędu. Spalanie 5,5 -6 przy oszczędnej spokojnej jeździe. Zero awarii przez ponad rok jeżdzenia. Polecam !!!
~Łukasz Ptaszyński
Active Kombi 1.0 EcoBoost 125KM 92kW
Fajne auto, dość wygodne z pazurem zawieszenie sprężyste. Fajne rozwiązania design, pojemny bagażnik dobre auto dla rodziny ładny nie tuzinkowy wygląd. Mało pali a przy tym ma dobre osiągi, daje radość z jazdy.
~MG
Active Kombi 2.0 EcoBlue 150KM 110kW
Wszystko czego chcesz od kombi - duży bagażnik, relingi jakby co, komfortowe wnętrze dla 5 osób. a w związku z tym, ze nie robię już mondeo, powiększyli trochę focusa.
~Stinkpink
Active Kombi 2.0 EcoBlue 150KM 110kW
Zależy kto co lubi. Jak się przesiadasz z SUVa to masz swoje zdanie. Jak z mniejszego to znowu inaczej. Ja się przsiadłem z focusa na focusa i widzę dużą różnicę. Na plus.
Ford Focus IV Active Kombi