Lista ocen Ford Focus IV Active Kombi (7) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Łukasz Ptaszyński
Active Kombi 1.0 EcoBoost 125KM 92kW
Daję tylko 4 bo w nowym aucie po jakimś czasie włącza mi się w trakcie deszczu lub po myjni czujnik parkowania z przodu wykrywa przeszkodę której nie ma czasami ma to miejsce. Jest to uciążliwe kiedy dojeżdżam do przeszkody na pierwszym biegu np. w korku,kiedy ruszam jest sygnał (pisk) plus na ekranie animacja. Kiedy się rozmawia przez bluetootha wycisza ta usterka rozmowę. Muszę pojechać do serwisu nie mam kiedy plus ponad 40 km w jedną stronę.
~Rado
Active Kombi 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
Ciężko powiedzieć co było przyczyną usterki, i ciężko w sumie nazwać te sytuację usterką, bo ustąpiła bez ingerencji serwisu, niemniej przy około 3000 przejechanych km zdarzyło mi się, że nie chciał odpalić. Całe szczęście, że blisko domu. Tak jakby immobiliser nie wykrywał kluczyka. W Fordzie poradzili mi, żeby zrestartować przez odpięcie akumulatora...Jak na brykę za ponad 100k trochę słaby patent. Od tamtego czasu nic się nie dzieje.
~MG
Active Kombi 2.0 EcoBlue 150KM 110kW
Poniżej -10 st.C zauważyłem że drzwi kierowcy się nie zamykają. Zamek w drzwiach nie zamyka. Trzeba nim poruszać góra-dól i załapuje. W salonie dodali mi smaru i póki co jest ok. Poza tym, żadnych usterek.
~Marcin ND
Active Kombi 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
Czujnik ciśnienia w kole - od razu po wyjechaniu z salonu. Myślę że przy przekładaniu opon na zimowe ktoś uszkodził...
~Paweł
Active Kombi 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
W ciągu 2 lat padł akumulator (po 1,5 roku) oraz ring w klimatyzacji. To naprawdę dobrze.
~Sławomir
Active Kombi 1.0 EcoBoost Hybrid 155KM 114kW