Lista ocen Ford Focus IV Active Kombi (6) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Łukasz Ptaszyński
Active Kombi 1.0 EcoBoost 125KM 92kW
Jeszcze nic nie naprawiałem, choć byłem w serwisie (przez takiego małego wrednego zwierzaka kunę przegryzła mi jakieś kable przy silniku w pierwszym tygodniu posiadania. Naprawdę zalecam zakupić brzęczyk przeciw tym zwierzakom co je odstrasza bo coś je wabi do nowych aut. Servis Forda dzięki Bogu zrobił mi je za free za darmo. Może dlatego że mieszkam poza granicami, czy w Polsce by tak było nie wiem, przecież mogli się wykręcić.
~Rado
Active Kombi 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
W mieście komputer pokazuje 10,2 l przy w miarę spokojnej jeździe, trybie eko i korkach, korkach korkach... W cyklu mieszanym trasa S, drogi wojewódzkie i trochę toczenia się po wsiach i pełnym załadunku komputer pokazywał 6,6 l z 1000 km trasy. Samochód na dotarciu. Biały lakier więc trzeba częściej myć :)
~MG
Active Kombi 2.0 EcoBlue 150KM 110kW
Wydaje się solidny. Dopiero ok 150 tys km ma do wymiany klocki. Poza tym nic się nie dzieje. Nie wiem jak interwał olejowy 30 tys km będzie się później sprawdzał.
~Sławomir
Active Kombi 1.0 EcoBoost Hybrid 155KM 114kW
1 przegląd olejowy po 2 tys km 500zł w serwisie.Z poprzednikiem jezdziłem do ASO co roku i przeglądy były na poziomie 1000-1200zł
~Stinkpink
Active Kombi 2.0 EcoBlue 150KM 110kW
138 tys. km i nic nie wiem o kosztach. Ropa, adblue, olej silnikowy co 30 tys. to są moje koszta.
~Marcin ND
Active Kombi 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
Narazie nie wiem, po roku będę mógł powiedzieć coś więcej.
Ford Focus IV Active Kombi