Lista ocen Ford Focus IV Active Kombi (7) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Stinkpink
Active Kombi 2.0 EcoBlue 150KM 110kW
Mam manualną klimę i działa ok, ale żeby nauczyć się to regulować potrzeba chwili. Plus na to, że można osobno włączać i wyłączać nawiew na nogi, korpus i szybę. Szkoda, ze nie ma 2 strefy i nawiewu na tył. Choć pasażerowie na kanapie nie u mnie, nigdy nie narzekali na temperaturę.
~Łukasz Ptaszyński
Active Kombi 1.0 EcoBoost 125KM 92kW
Bardzo dobre ogrzewanie, klimatyzacja pół automatyczna też, choć w lato trochę marznie trochę łokieć prawej ręki i ramię trzeba poprostu kierunek kratek wylotu wentylacyjnych na centralnym miejscu kierować w dół, trzeba się przyzwyczaić że jest blisko nie żebym się czepiał.
~Rado
Active Kombi 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
Klima czasami się namyśla przed rozkręceniem na danym poziomie intensywności nawiewu, choć zawsze można skorzystać z opcji MAX A/C i wtedy daje od razu na full. Mimo braku nawiewów na tylną kanapę (kto by pomyślał, ze tak nowoczesne auto nie będzie tego mieć), jest na prawdę wydajna.
~Sławomir
Active Kombi 1.0 EcoBoost Hybrid 155KM 114kW
Brak nawiewu do tyłu ale dając nawiew na nogi wyraznie czuc poprawę w 2 rzędzie siedzeń. Klima 2 strefowa grzane siedzenia ,szyba i kierownica przytulnie jak w domu.
~MG
Active Kombi 2.0 EcoBlue 150KM 110kW
Mam manualną klimę i powiem, że chwilę się uczyłem jak zrobić żeby było ok. Może automat działa lepiej. Na pewno szkoda, że nie ma nawiewu na tył.
~Marcin ND
Active Kombi 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
Ogrzewanie ok, szybko robi się ciepło, narazie miałem przyjemność odpalić tylko przy -4 bo zimy brak. Klimatyzacja - nie wiem, poczekamy do lata zobaczymy.
~Paweł
Bez zastrzeżeń.