Lista ocen Ford Focus IV Hatchback (22) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Andrzej
Hatchback 1.5 EcoBlue 120KM 88kW
Porównując do poprzedniej generacji Mk3 to ewidentna zmiana na plus. Dużo przestrzeni tej rzeczywistej i tej odczuwalnej na przednich fotelach oraz z tyłu. Zwiększony rozstaw osi w stosunku do poprzednika powoduje, że przy wzroście 1,90m jestem w stanie usiąść za sobą na tylnej kanapie, aczkolwiek kolana prawie dotykają fotela kierowcy. Minus za pojemność bagażnika w hatchback'u, szczególnie w wersji z pełnowymiarowym kołem zapasowych (300 l)....
~Krzysztof
Hatchback 1.0 EcoBoost 100KM 74kW
Wsród konkurencyjnych kompaktów wnętrze focusa zrobiło na mnie najlepsze wrażenie, spasowanie jest bardzo dobre, po ponad roku nic nie skrzypi choć czasami jezdze po wertepach. Góra deski rozdzielczej i drzwi miękkie, dół twardszy ale dobrej jakości i nie ma piano black jak np w kii . Kieszenie w drzwach wyłożone miękkim materiałem i pojemne. Mała zgrabna kierownica fajnie leży w dłoniach, Z tyłu dużo miejsca na nogi, w porównaniu z innymi...
~Andrzej
Hatchback 1.0 EcoBoost 125KM 92kW
Miejsca sporo a mega fajną rzeczą jest miękka wyściółka przy kolanie kierowcy po prawej stronie. Z tyłu duża przestrzeń - tutaj chyba największa zmiana w stosunku do poprzedniej generacji. Ilość schowków dobra i duży plus za miękką wyściółkę w kieszeniach w drzeiwach.
~SlawomirP
Hatchback 1.0 EcoBoost 125KM 92kW
Główny powód zakupu tego auta to ilość miejsca z tyłu, usiadły tam 3 osoby dorosłe w kurtkach zimowych i zapięły pasy i zamknęły drzwi. Tunel środkowy z tyłu jest niski, mieści rozmiar buta osoby dorosłej. Pozycja za kierownicą - bajka.
~MatN90
Hatchback 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
Bardzo dużo miejsca w obu rzędach siedzeń, w sumie jeżdżę głównie w dwie osoby i nie potrzebuje tyle miejsca z tyłu.... Przy komplecie pasażerów na dłuższe trasy, braknie na pewno miejsca w bagażniku, chyba, że masz kombi...
~Michał Szlązak
Hatchback 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
Samochód jak na swoją klasę jest przestronny. Można bez problemu znaleźć wygodną pozycję za kierownicą. Nawet wysokie osoby powinny bez problemu zmieścić się z tyłu.
~Wojtek Wrocek
Hatchback 1.0 EcoBoost 100KM 74kW
We wnętrzu jest dużo miejsca na szerokość i długość. Mam 190 cm i za mną usiądzie osoba o podobnym wzroście. Niski samochód więc wysiadanie trudniejsze.
~Wojtek Wrocek
~Ciziak
Hatchback 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
bardzo dużo miejsca dla pasażerów w obu rzędach . Czołówka w klasie C. Bagażnik hatchbacka o przeciętnej wielkości w klasie ale za to ustawny
Dziennik kosztów dla Ford Focus IV Hatchback
~wiktor_dębiec
Hatchback 1.0 EcoBoost 125KM 92kW
Jak na klasę kompakt to jest ok. Drugim plusem była właśnie przestrzeń jaka jest w środku. W porównaniu do Focusa mk3, o wiele więcej.
Ford Focus IV Hatchback