Lista ocen Ford Focus IV Kombi (18) - Karoseria

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~No name
Kombi 1.5 EcoBoost 182KM 134kW
W wersji ST-Line samochód jest przyjemny dla oka. Ilość miejsca bdb, bagażnik po wymontowaniu (moim zdaniem kompletnie niepotrzebnej) podwójnej podłogi stał się bardzo pojemny. Ergonomia na dobrym poziomie. Poczucie jakości jest natomiast na zaledwie przeciętnym (ale wciąż niezłym) poziomie i za to ocena w dół.
~EM
Kombi 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
Wielokrotnie widywałem na ulicach kilkuletnie Focusy z ogniskiem rdzy przy logo Forda na tylnej klapie i bałem się, że u mnie będzie podobnie. Mam nadzieję, że mi się to nie przytrafi. Kolor Desert Island Blue genialnie prezentuje się w wersji ST Line.
~Afro
Kombi 1.5 EcoBoost 182KM 134kW
Mój kombi ST Line na 18sto calowych felgach z w pełni Ledowymi lampami z pakietem stylizacyjnym od st po prostu jest piękny i to opinia którą słyszałem już kilka razy od kolegów którzy oglądali auto z zachwytem.
~MichuB
Kombi 1.5 EcoBlue 120KM 88kW
Stylistycznie to kwestia osobista, mnie się podoba bardziej od przodu, tył widać że był dokładany na siłę, a samochód był projektowany jako hatchback, niemniej nie przeszkadza to, w końcu to tylko samochód
~Xczar0
Kombi 1.0 EcoBoost 125KM 92kW
Karoseria wygląda muskularnie. Przetłoczenia na bokach oraz na dachu sprawiają, że nawet wersja Titanium wygląda bosko. Jedyne co nie pasuje, to ilość chromowanych dodatków na grillu.
~piotr_murawski
Kombi 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
Przód mógłby być trochę bardziej agresywny a tak w kombi jest taki "rodzinny". Większy gril stylizowany na mustanga dał by ładny wygląd, pewnie to zrobią po lifcie.
~KubaM
Kombi 1.0 EcoBoost 125KM 92kW
Przy tak niskim przebiegu nie można nic powiedzieć o jakości. A w kwestii wyglądu decydują gusta - mi się bardzo podoba.
~Tomasz B.
Kombi 2.0 EcoBlue 150KM 110kW
Po 65000 km nadal wygląda jak nowa. Niw widać zadrapań czy śladów zużycia lakieru.
~MichuB
Kombi 1.5 EcoBlue 120KM 88kW
wizualnie bardzo ładny (choć w wersji Hatchback wygląda obłędnie)

Usterki Ford Focus IV

Ford Focus IV – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Radek G
Kombi 1.5 EcoBlue 120KM 88kW
W ciemnych kolorach nie widać wszystkich wytłoczeń karoserii.
Ford Focus IV Kombi