Lista ocen Ford Focus IV Kombi (16) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Pawel
Kombi 1.5 EcoBlue 120KM 88kW
Przepasc miedzy MK3 z MK4 jest zauwazalna od razu. Zarowno z przedu jak i z tylu jest zdecydowanie wiecej miejsca. MK3 bylo po prostu ciasne jak na kompakt. Bagaznik lepiej zorganizowany niz w poprzedniku i ma druga podloge. Caly czas brakuje mi jednak np. schowka na plyn do spryskiwaczy. W Ceedach od pierwszego modelu jest gleboki schowek na tego typu pojemniki (plyn do sprysk, oleje, itp).
~EM
Kombi 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
Nie wiem czy poza Octavią jakieś inny auto z segmentu C ma większy bagażnik niż nowy Focus. Ponad 600L przestrzeni wystarczy w zupełności żeby zapakować walizki oraz wózek dziecięcy na wyjazd wakacyjny. Z tyłu - dużo wolnego miejsca na nogi. Auto generalnie jest dużo bardziej przestronne niż może się wydawać.
~Afro
Kombi 1.5 EcoBoost 182KM 134kW
Jak na kompaktowe auto (kupione po Mercedesie w 205 kombi )ma bardzo dużo miejsca w kabinie, na tylnej kanapie bardzo pozytywne zaskoczenie A bagażnik 608l niesamowicie duży mimo iż sylwetka auta bardzo dynamiczna.
~trewq
Kombi 1.5 EcoBoost 182KM 134kW
Bagażnik ok 600 litrów, sporo miejsca i z przodu i z tyłu. Do tego w automacie 8 biegowym z pokrętłem jest masa miejsca na telefon (ładowanie indukcyjne) czy portfel- tam gdzie powinno być.
~Tomasz B.
Kombi 2.0 EcoBlue 150KM 110kW
Dużo miejsca w środku, sporo więcej niż w III generacji. Pozycja za kierownicą bardzo wygodna (185 cm wzrostu). Spory bagażnik zaspokajający większość potrzeb przeciętnej rodziny.
~KubaM
Kombi 1.0 EcoBoost 125KM 92kW
Kabina jest przepastna. Z przodu ma się poczucie, jakby auto było szersze niż jest w rzeczywistości. Z tyłu jest bardzo dużo miejsca na nogi pasażerów.
~piotr_murawski
Kombi 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
W porównaniu z MK3, rewelacja. Chyba wyciągneli wniski i zrobili wygodny, przestronny samochód. Bardzo dużo miejsca dla pasażerów z tyłu.
~MichuB
Kombi 1.5 EcoBlue 120KM 88kW
W końcu poprawiono największy problem MK3, samochód w środku urósł, pasażerowie mogą normalnie nogi trzymać i nikt nie cierpnie
~MichuB
Kombi 1.5 EcoBlue 120KM 88kW
w końcu przestała mnie boleć noga podczas jazdy, co było udręką w MK3, z tyłu dla pasażerów znacznie więcej miejsca na nogi
~Radek G
Kombi 1.5 EcoBlue 120KM 88kW
Bardzo dużo miejsca w środku, minus za brak regulacji wysokości fotela pasażera.
Ford Focus IV Kombi