Lista ocen Ford Focus IV Kombi (16) - Widoczność

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~KubaM
Kombi 1.0 EcoBoost 125KM 92kW
Widoczność to największa wada nowego Focusa. Słupek A zasłania mocno widoczność, przy zakrętach martwię się, czy nie zahaczę o krawężnik. Widoczność w lusterkach bocznych też jest mierna - lusterka są bardzo małe. Mam je ustawione tak, żeby widzieć równoległy pas ruchu, a w trakcie manewrów parkingowych posiłkuję się czujnikami i kamerą.
~EM
Kombi 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
Nigdy nie miałem auta w wersji kombi, ani z przyciemnianymi szybami więc trochę obawiałem się jak będzie z widocznością. Generalnie nie jest źle, choć czujniki i kamerą robią swoje i są bardzo pomocne w miejskich manewrach.
~Xczar0
Kombi 1.0 EcoBoost 125KM 92kW
Mogło by być lepiej - słupki A są bardzo szerokie. To samo ze słupkami C. Jednak wszystko w imię bezpieczeństwa. Polecam doposażyć się w BLIS i kamerę cofania
~trewq
Kombi 1.5 EcoBoost 182KM 134kW
Widoczność we wszystkich kierunkach jest bardzo dobra, do tego z czujnikami dookoła i kamera nie można chcieć niczego więcej.
~Pawel
Kombi 1.5 EcoBlue 120KM 88kW
Trudno mi sie do czegokolwiek przyczepic. Model z czujnikami i kamera cofania zapewnia wysoki komfort przy manewrowaniu. :)
~No name
Kombi 1.5 EcoBoost 182KM 134kW
Jest OK. Niezbyt duże (ale dzięki temu zgrabne) lusterka zewnętrzne. Kamera cofania o szerokokątnym obiektywie na plus.
~Tomasz B.
Kombi 2.0 EcoBlue 150KM 110kW
Bardzo słaba widoczność do tyłu, na szczęście jest kamera cofania i czujniki. Do przodu i na boki bez uwag.
~Łukasz
Kombi 1.0 EcoBoost 125KM 92kW
Trochę ograniczona widoczność z tyłu, ale przy czujnikach cofania i/lub kamerze da się to przeżyć.
~Afro
Kombi 1.5 EcoBoost 182KM 134kW
Nie mam zastrzeżeń. Jest po prostu dobra nigdy się na nią nie skarżyłem.

Usterki Ford Focus IV

Ford Focus IV – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Radek G
Kombi 1.5 EcoBlue 120KM 88kW
Słaba widoczność podczas cofania, sprawę ułatwiają czujniki parkowania.
Ford Focus IV Kombi