Lista ocen Ford Focus IV (49) - Karoseria

Na liście zabraknie 28 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Xczar0
Kombi 1.0 EcoBoost 125KM 92kW
Karoseria wygląda muskularnie. Przetłoczenia na bokach oraz na dachu sprawiają, że nawet wersja Titanium wygląda bosko. Jedyne co nie pasuje, to ilość chromowanych dodatków na grillu.
~piotr_murawski
Kombi 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
Przód mógłby być trochę bardziej agresywny a tak w kombi jest taki "rodzinny". Większy gril stylizowany na mustanga dał by ładny wygląd, pewnie to zrobią po lifcie.
~Paweł.
Hatchback 1.0 EcoBoost 125KM 92kW
wg mnie auto jest piękne. każdy ma swój gust. ale tylko w wersji ST-Line. normalny kompakt wygląda dziwnie z przodu z tym zwężonych zderzakiem. kwestia gustu.
~Łukasz Ptaszyński
Active Kombi 1.0 EcoBoost 125KM 92kW
Jak dotąd nie ma zastrzeżeń fajny wygląd kolor jaki mam to metropolis white, dobrze się komponuje z czarnym wstawkami na zewnątrz.
~KubaM
Kombi 1.0 EcoBoost 125KM 92kW
Przy tak niskim przebiegu nie można nic powiedzieć o jakości. A w kwestii wyglądu decydują gusta - mi się bardzo podoba.
~Krzysztof
Hatchback 1.0 EcoBoost 100KM 74kW
co można po roku powiedzieć o karoserii - zero rdzy ale to nic szokującego. Przegląd roczny karoserii kosztuje w ASO niecałe 100 zł.
~Tomek
Active Hatchback 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
Wzbudza zachwyty, podoba się wszystkim, niby compact ale umiesienie i dodatki odróżniają go na plus od golfowatych.
~Ciziak
Hatchback 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
Ładne i sportowy wygląd hatchbacka. Wnętrze obszerne jak na klasę kompaktów. Jedno z największych przestrzeni w środku.
~Sławomir
Active Kombi 1.0 EcoBoost Hybrid 155KM 114kW
Na razie mam mało przejechane km,ale poprzednim jezdziłem od nowosci 5 lat i nic nie rdzewiało.

Usterki Ford Focus IV

Ford Focus IV – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Piotr
Active Hatchback 1.0 EcoBoost 125KM 92kW
jest ok. nic nie trzeszczy czy piszczy, lakier w miarę twardy brak drobnych zarysowań.