Lista ocen Ford Ka III (23) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 29 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ten sam
Hatchback 3d 1.2 Duratec 69KM 51kW
mam go 3 lata nigdy spalanie nie spadało po miescie 6,4 chyba ze byla awaria klockow to silnik zaraz zareagowal spalaniem 6,9 lub7 taraz mam w porzadku wszystko i spalanie podskoczylo nie wiedzac dlaczego do 7,2
~Przemo
Hatchback 3d 1.2 Duratec 69KM 51kW
do 85 spalanie jest bajeczne -- nawet 3,9 przy braku wiatru i płaskiej drodze, powyżej tego silnik robi się głodny, aż do ~8 przy 140, w mieście przy podstawowych zasadach eco-drivingu można zejść poniżej 6..
~jazdemon88
Hatchback 3d 1.2 Duratec 69KM 51kW
Przy ekonomicznej jeździe zużycie bardzo rozsądne. Natomiast na trasie z 3 pasażerami i przy prędkościach wahających się między 100-120km/h zużycie nie przekroczyło 7l/100km
~Michał
Hatchback 3d 1.2 Duratec 69KM 51kW
Po 15tys. kilometrów żadnych awarii ani dodatkowych kosztów. Spalanie umiarkowane, chociaż większe samochody, z którymi miałem kontakt potrafią spalić mniej.
~storecards
Hatchback 3d 1.2 Duratec 69KM 51kW
Nie sa wysokie. Byłem raz w fordzie na przeglądzie i nie zapłaciłem wiele. Auto pali mało, jest tanie w ubezpieczeniu. Póki co jestem zadowolony.
~Flegmen
Hatchback 3d 1.2 Duratec 69KM 51kW
Jest najtańszym autem w utrzymaniu jakie miałem. Części za półdarmo, każdy mechanik go ogarnia bo prosty e naprawie.
~karollo
Hatchback 3d 1.3 Duratorq TDCi 75KM 55kW
Auto jeździ za pół darmo. Części są w miarę niedrogie (piszę a miarę, bo do wersji benzynowej są tańsze). Niskie koszty ubezpieczenia.
~rafał
Hatchback 3d 1.2 Duratec 69KM 51kW
Średnie zużycie paliwa pokazywane przez komputer jest zawsze na poziomie 7,4 - 7,6 l/100km Ten silnik to jakaś wielka pomyłka.
~Tomasz
Hatchback 3d 1.2 Duratec 69KM 51kW
bardzo dobre, tanie przeglądy w stosunku do innych marek, warto dokupić w ASO przedłużenie gwarancji do 5 lat
~PausFrein
Hatchback 3d 1.2 Duratec 69KM 51kW
Niskie spalanie połączone z małymi rozmiarami auta to bardzo ekonomiczne połączenie