Lista ocen Ford Ka III (19) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 33 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~storecards
Hatchback 3d 1.2 Duratec 69KM 51kW
Tutaj nie chce narzekać. Jest to auto dla dwóch osób i z taka świadomością je kupiłem. Wystarczajaco dużo przestrzeni dla dwóch bardzo wysokich osób na przednich fotelach, zarówno na nogi jak i na szerokość. Szkoda tylko ze kierownicy nie można regulować wzdłużnie, przez mam trochę niewygodna pozycje podczas jazdy. Bagażnik wystarczajaco duży aby pomieścić bagaże na tygodniowy wyjazd (pakuje po dach). Jeździmy we trójkę, my plus 5 letnia córka...
~marina
Hatchback 3d 1.2 Duratec 69KM 51kW
Przestrzeń dla kierowcy jest optymalna. Przy jeździe we dwójkę zarówno kierowca, jak i pasażer mają komfortowe warunki. Jak na małe auto to pozytywne zaskoczenie. Pasażerowie z tyłu mają nieco gorzej, ale Ci do 175 cm nie zgłaszają specjalnych zastrzeżeń ;) Wyżsi mogą musnąć głową o obniżający się z boku dach.
~karollo
Hatchback 3d 1.3 Duratorq TDCi 75KM 55kW
Zaznaczam doskonale, bo autem podróżujemy najczęściej we dwójkę, ewentualnie w pojedynkę i jeżeli chodzi o miejsce z przodu nie ma się o co przyczepić, chociaż mogłoby być trochę szerzej. Z tyłu ciasno, miejsca wystarczy dla dziecka w foteliku, ale dorosłym brakuje miejsca na kolana i głowę.
~jazdemon88
Hatchback 3d 1.2 Duratec 69KM 51kW
Miejsca dla podróżujących z przodu jest tyle co w większych autach, a i ci z tyłu nie mogą narzekać, ja mając 185cm wzrostu mogę wygodnie podróżować nawet z tyłu, oczywiście może się zdarzyć, że głową przytrzemy o dach ale to sporadycznie;
~Michał
Hatchback 3d 1.2 Duratec 69KM 51kW
Z przodu wystarczająco dużo miejsca, dwie osoby o wzroście w okolicach 1.80m zmieszczą się bez problemu. Z tyłu gorzej na wysokość i mało miejsca na nogi, ale okazjonalnie można pojechać w cztery osoby.
~atlis@fony.sk
Hatchback 3d 1.2 Duratec 69KM 51kW
Na moje zdziwienie 4 osoby nie maja z przestrzenia zadnego problemu, z tylu sie siedzi wygodnie, z przodu mialem na poczatku problem z prawym kolanem, ale wystarczy ustawic kierownice i jest ok.
~Tomasz
Hatchback 3d 1.2 Duratec 69KM 51kW
przód fajny, brak rączki dla pasażera, przydałaby się przy takim twardym zawieszeniu, miejsca dużo, wysoko się siedzi i jest ok, z tyłu w tak małym aucie zaskakująco dużo miejsca.
~antyford
Hatchback 3d 1.2 Duratec 69KM 51kW
Kierowca o moim wzroście (165cm) ma się dobrze,gorzej z pasażerami którzy muszą siedzieć z tyłu - ciasna przestrzeń,małe okienka z tyłu,dbre miejsce dla dzieci - dorosłym nie polecam.
~PausFrein
Hatchback 3d 1.2 Duratec 69KM 51kW
Dzięki dobremu zagospodarowaniu wnętrza kierowca i pasażer mają mnóstwo miejsca, niestety nie mogą tego powiedzieć pasażerowie z tyłu :P
~moski
Hatchback 3d 1.2 Duratec 69KM 51kW
Mały samochód jest dla małych ludzi - znajdą w nim dużo miejsca. 180 cm z przodu może być z tyłu lepiej nie wsiadać.