Lista ocen Ford Ka III (52)

2,9
~mi
Hatchback 3d 1.2 Duratec 69KM 51kW
silnik cichy zwinny, przyjemnie się prowadzi, szczególnie pod ostre góry naprawdę zwinne autko (Silnik)
2,9
~antyford
Hatchback 3d 1.2 Duratec 69KM 51kW
Słabo się rusza,nie ma przyspieszenia.Jeśli ruszasz z włączoną klimą licz się z tym,że wyprzedzi Cię rowerzysta. Masakra. (Silnik)
4,1
~PausFrein
Hatchback 3d 1.2 Duratec 69KM 51kW
Bardzo fajny mały samochód, który idealnie nadaje się do miasta, bardzo łatwo się nim parkuje i nadąża (w miarę) na terenach podmiejskich.
~Flegmen
Hatchback 3d 1.2 Duratec 69KM 51kW
Niesamowicie niezawodne auto, mam je od nowości (7 lat i 70 tys na liczniku) i nic nigdy się w nim nie zepsuło. Koszty esploatacyjne części, materiałów oraz robocizny w niezależnym serwisie znikome. Spalanie: Jeżdżę głównie w mieście (7,5 L), autostradą (również 7,5 L przy 140km), prawie nigdy krajowkami i powiatowymi (5,5 L). Fajna dynamika przyspieszania w początkowej fazie tak do 70km idealna do miasta.
~erder
Hatchback 3d 1.3 Duratorq TDCi 75KM 55kW
Silnik od Fiata JTD chodzi cichutko równo,kulturalnie łatwo wkreca sie na obroty (Silnik)
~moski
Hatchback 3d 1.2 Duratec 69KM 51kW
Silnik słaby brakuje mocy zaraz po uruchomieniu. Dużo gadżetów które potrzebują mocnego silnika po to by dał energię i miał siłę do dźwigania wszystkich urządzeń Silnik w tym samochodzie to spore nieporozumienie. (Silnik)
~Sebastian
Hatchback 3d 1.2 Duratec 69KM 51kW
Samochód typowo na miasto ewentualnie krótkie trasy nie rozumiem ludzi którzy wypowiadają się że dużo pali czy mało dynamiczny jest to silnik 70 km bez turbiny co chcecie od niego ,przy prędkości powyżej 100 km trochę pali ale tak jest ok.
2,8
~keramkeruj
Hatchback 3d 1.2 Duratec 69KM 51kW
auto nie na polskie drogi , zawieszenie słabe, wahacze i sworznie siadają po roku, ciekną amortyzatory, samochód totalnie niedopracowany, materiały zastosowane nieodpowiednie ( łączenie osłony na zderzaku przednim na zszywki )
~pomogor
Hatchback 3d 1.3 Duratorq TDCi 75KM 55kW
na lodzie lekko zarzuca tyłem, bo przód zdecydowanie cięzszy (Układ jezdny)
Dziennik kosztów dla Ford Ka III
6,8
7,7
3,6
~zolza
Hatchback 3d 1.2 Duratec 69KM 51kW
Brak dynamiki w jezdzie - cisniesz gaz, chcesz wyprzedzic i jest problem! Pojemnosc silnika zbyt mala jak na taki samochod, stad auto nadaje sie tylko do jazdy po miejscie. Wyglad samochodu dosc nowoczesny, ale nie zaskakuje. Samochod jest bardzo lekki i wiadomo czuc kazdy powiew wiatru - czasami mialam wrazenie, ze mi go zdmuchnie z ulicy :) To bylo moje pierwsze auto, wiec mimo wszystko milo wspominam, zjechalismy razem cala Polske, ale...