Lista ocen Ford Ka III (52)

~storecards
Hatchback 3d 1.2 Duratec 69KM 51kW
Prowadzę własna firmę i bardzo dużo jeżdzę, nawet 500 km dziennie. Używam auto aż osiągnie 100tys i wymieniam na nowe. Nie jeżdzę dieslem ani lpg bo nie lubie, wiec koszty benzyny jakoś przebolewam. Ford został kupiony z ... braku kasy :-/ jestem rozczarowany tym samochodem mimo iż ma taki sam silnik jak moja poprzednia panda od której zaczynałem przygodę z motoryzacja. Ale o tym poniżej
~karollo
Hatchback 3d 1.3 Duratorq TDCi 75KM 55kW
Ogólnie mówiąc fajne autko, przyciągające spojrzenia, rewelacyjne w zakrętach, o przyzwoitych osiągach i jak na razie totalnie bezawaryjne.
~marina
Hatchback 3d 1.2 Duratec 69KM 51kW
Doskonałe małe autko, "skrojone na miarę", świetnie się prowadzi, parkuje i bardzo fajnie wygląda. Jak dla mnie najładniejszy maluch na rynku. Bardzo dobrymi rozwiązaniami są wysoka pozycja w czasie jazdy czy umiejscowienie drążka zmiany biegów na podwyższeniu w konsoli, co wpływa na ogólny komfort.
~Przemo
Hatchback 3d 1.2 Duratec 69KM 51kW
to moje pierwsze autko, głównie do miasta, miało być sensownie wyposażone (titanium+), za możliwie niewielki pieniądze -- w sumie się udało, kilka rzeczy zaskoczyło pozytywnie, kilka mniej niestety, ale nie wiem czy da się lepiej wybrać w tym segmencie/za te pieniądze.. ogólnie jestem dosyć zadowolony, chociaż po tych >20k km stwirdzam że chyba trzeba było wybrać dłuższy kredyt i kompakta niż kaczkę :P
~jazdemon88
Hatchback 3d 1.2 Duratec 69KM 51kW
Silniczek jak na takie małe autko brzmi fajnie i sportowo, co było zaskoczeniem. Co prawda potrzebuje chwili żeby się bujnąć ale jadąc nim z pełnym obciążeniem i tak było extra. (Silnik)
3,8
~Michał
Hatchback 3d 1.2 Duratec 69KM 51kW
Jedno z najtańszych aut na rynku i to niestety da się odczuć. Słaba jakość materiałów we wnętrzu, słabe wyciszenie wnętrza. Słaba widoczność, za to dość duży bagaźnik i przyzwoite osiągi.
~Tomasz
Hatchback 3d 1.2 Duratec 69KM 51kW
Zanim ktokolwiek doda ocenę, należy spojrzeć na to auto pod katem cena/jakość. Tu jest bardzo dobrze, auto tanie a oferuje dużo. Jest bardzo ładne, kobiece, chociaż jako chłop tez lubię nim jeździć.
~rafał
Hatchback 3d 1.2 Duratec 69KM 51kW
Przyjemność z używania tego samochodu psuje przede wszystkim słaby i paliwożerny silnik oraz niewygodna pozycja za kierownicą.
3,2
~ksiadz
Hatchback 3d 1.2 Duratec 69KM 51kW
Auto nie poraza sylwetka ani wykonaniem. Jest to taka nowa generacja tanich aut wytworzonych jak najmniejszym kosztem. Watpie w trwalosc tego auta
~atlis@fony.sk
Hatchback 3d 1.2 Duratec 69KM 51kW
Wystarcza moc do miasta, na autostradzie do 120kmh poziom halasu jak na tak male autko niski. Maximalna moc i moment obrotowy sa polozone bardzo nizko jak na benzyne, wiec sie fajnie jezdzi. (Silnik)