Lista ocen Ford Maverick I (27) - Widoczność

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~sura
Terenowy 2.7 TD 100KM 74kW
Heh... podobno Mur Chiński widać z kosmosu a ja go widzę z Mavericka;) Widoczność rewelacyjna. Ogromne lusterka pozwalają tyłem zaparkować na \"żyletki\" na zatłoczonym parkingu pod centrum handlowym (oczywiście jak ktoś umie, bo są \"okazy\" co matizem przodem nie zaparkują). Ogólnie siedzi się wysoko i widać dużo dalej i więcej niż z osobówki.
~Suworow
Terenowy 2.4 12V 124KM 91kW
Do przodu i na boki super ,siedzimy naprawdę wysoko , bardzo miłe uczucie . Do tylu gorzej bo jest koło ale nie ma tragedii .Duże solidne lusterka dają radę. Bardzo dobre światła + dodatkowe fabryczne halogeny zasługujące na pochwałę. bardzo łatwe i przyjemne parkowanie .
~Suwak
Terenowy 2.4 12V 124KM 91kW
Widoczność doskonała głownie za sprawą \"wysokiego siedzenia\". Przy cofaniu o zmroku trzeba uważać (mam wersję z ciemnymi szybami). Na mój gust lusterka \"widzą\" zbyt dużo - trudniejsza ocena odległości.
~mat
Terenowy 2.4 12V 124KM 91kW
Widoczność o wiele lepsza niż np. w Patrolu - wieksze szyby i lepsze kąty, siedzenie wysoko. Kierowcy z naprzeciw nie oślepią cię jak w osobowym.
~Janusz
Terenowy 2.4 12V 124KM 91kW
Byłoby super gdy z tyłu było zamontowane dodatkowe lusterko - widziałem takie auta. Po prostu koło zapasowe trochę zasłania przy cofaniu.
~mariusz_25
Terenowy 2.4 12V 124KM 91kW
duże szyby , widoczność do okoła doskonała .Jedynie tylną szybkę przesłania trochę koło zapasowe, ale taki już urok terenówki
~KSZ
Terenowy 2.4 i 118KM 87kW
Do przodu i na boki ok, do tyłu to wiadomo jak to w aucie z kołem na tylnej klapie, ale lusterka są dość duże wiec nie ma problemów
~serwal@o2.pl
Terenowy 2.4 12V 124KM 91kW
bardzo dobra widoczność, zarówno do przodu (gdzie siedzi się wyżej niż inni) jak i do tyłu - duże boczne lusterka
~marjas
Terenowy 2.7 TD 100KM 74kW
Znakomita do przodu i na boki.Gorsza do tyłu szczególnie gdy stoi za nami jakieś małe autko typu seicento.Prawie go nie widać.
~gromiorz
Terenowy 2.4 12V 124KM 91kW
do przodu jest super do tyłu koło zapasowe utrudnia widoczność ale duże lusterka rekompensują to